В Рівному продовжується реалізація проєкту НЕФКО-3

Щасливе
21.07.2022  16:15

В Рівному продовжується реалізація проєкту НЕФКО-3

Нещодавно відбулась робоча онлайн-зустріч в рамках реалізації проєкту НЕФКО-3 «Впровадження енергозбереження в закладах та установах, що належать до комунальної власності м. Рівне та модернізація вуличного освітлення», координатором якого виступає управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій. Зустріч відбулась за участю представників робочої групи з реалізації проєкту, компанії НЕФКО, консультантів проєкту Гарде, проєктних та підрядних організацій. В ході зустрічі було обговорено всі труднощі, з якими стикаються залучені сторони в процесі реалізації проєкту (Замовник, Підрядник) та шляхи їх подолання.
Нагадаємо, що в рамках реалізації проєкту НЕФКО-3 уже впроваджено такі заходи:в 11 дошкільних навчальних закладах, 18 закладах загальної середньої освіти та музичній школі № 2 замінено лампи розжарювання на сучасні світлодіодні (замінено лампи розжарювання 40 і 60 Вт на світлодіодні лампи 8 і 10 Вт, лампи розжарювання 75 і 100 Вт на світлодіодні лампи 12 Вт, лампи розжарювання 1000 Вт на світлодіодні лампи 100 Вт);в 11 дошкільних навчальних закладах Рівного встановлено сучасне кухонне обладнання, крани та аератори.
Наразі триває робота над розробкою проєктно-кошторисної документації з впровадження енергоефективних заходів в ДНЗ № 14, 33 та 46, а також над розробкою проєктно-кошторисної документації щодо встановлення індивідуальних теплових пунктів (8 одиниць), в ЗОШ №15 (нова і стара школа), ЗОШ №22, ЗОШ №25, ЗОШ №28, Музичній школі №2, ДНЗ №33, Управлінні містобудування та архітектури.
Дані роботи будуть впроваджені за грантові кошти та часткове співфінансування міста (завдяки коштам платників податків), в рамках вищезазначеного проєкту.
Не дивлячись на складні умови реалізації проєктів в умовах російської агресії, продовжуємо досягнення цілей та поставлених завдань.
, , , , переглядів: 318
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *