В Україні кожен третій електронний квиток на поїзд продається через ПриватБанк

Щасливе
12.04.2017  14:14

В Україні кожен третій електронний квиток на поїзд продається через ПриватБанк

У березні 2017 року кожен третій електронний залізничний квиток жителі України купували через ПриватБанк. Як повідомили в «Укрзалізниці», усього в березні онлайн було продано понад 1,7 млн залізничних квитків – 37,5% від загальних продажів. При цьому на частку ПриватБанку припадає 11,7% від загальних продажів квитків, тобто через найбільший держбанк українці купують кожен третій онлайн-квиток на поїзд.

«Уже цього року ми очікуємо, що оплата залізничних поїздок у режимі онлайн стане домінуючою, – говорить керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Олексій Путятін. – Якщо людина хоч раз спробувала купити квиток через банк, навряд чи захоче витрачати свій час на черги до вокзальних кас або користуватися іншими онлайн-ресурсами».

У Львові створили унікальний пожежний танк (ВІДЕО)

ПриватБанк почав продаж цифрових квитків на поїзди у вересні 2014 року. Такі проїзні документи не потрібно обмінювати в касах на звичайні – достатньо показати провідникові роздруківку електронного квитка або збережену копію на смартфоні, планшеті чи ноутбуці.

Електронний квиток на будь-які залізничні напрямки по Україні можна купити за пару хвилин в Приват24, на спеціальному сайті bilet.pb.ua, а також у відділеннях ПриватБанку та через термінали самообслуговування. Окрім залізничних квитків, через ПриватБанк можна швидко та зручно придбати квитки на автобус або літак по Україні та за кордон.

Програма КУБ вже рік допомагає створювати робочі місця на Рівненщині

 

квиток

 

Довідка. ПриватБанк першим з українських банків почав продаж електронних квитків у 2014 році. Торік на Рівненщині завдяки ПриватБанку більше 15 тисяч  краян скористались вигідними сервісами  та придбали квитки на залізницю. Кожен може  спробувати купити електронний залізничний квиток в одному з 56 відділень, 264 банкоматах та здійснювати операції у понад 340 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування 2500 відділень ПриватБанку в Україні, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).

, переглядів: 979
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *