В Україні може з’явитися компанія для роботи з проблемними держбанками

Провидиця
Щасливе
29.05.2017  14:00

Міністерство фінансів України може створити держкомпанію для управління проблемними активами державних банків. Про це повідомила перша заступниця міністра Оксана Маркарова під час засідання комітету Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності, передає “24 канал“.

“У нас на стадії обговорення створення такої інституції, яка могла б попрацювати на першому етапі з проблемними активами саме державних банків, і якщо така робота буде успішною, на другій стадії могла б бути відкритою для всього банківського ринку”, – заявила Маркарова.

До процесу створення держкомпанії можуть залучити і міжнародних партнерів – Європейський банк реконструкції і розвитку та Міжнародну фінансову корпорацію.

“Ми не говоримо про питання викупу за великі гроші непрацюючих кредитів, ми не говоримо про необхідність капіталізувати величезними коштами цю інституцію. Ми говоримо про те, що потрібно надати їй повноваження більш ефективно врегулювати кредити, потрібно законодавчо надати право державним банкам списати ці кредити, продавши їх за ринковою ціною цієї організації “, – підкреслила заступниця міністра.

підприємець

, , , переглядів: 982Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *