В Україні планують покращити якість обслуговування пасажирів

Щасливе
23.03.2024  21:05

Міністерство інфраструктури України відкриває нову сторінку у сфері пасажирських перевезень – розпочинається реформа автобусних маршрутів. Основною метою цих змін є покращення якості обслуговування пасажирів та створення сприятливих умов для легального бізнесу.

Серед ключових нововведень, що передбачені реформою, варто відзначити:

1. Єдиний онлайн-портал для пасажирів та перевізників. На новому порталі (https://autobus.gov.ua/) буде можливість перевірити легальність маршруту, ознайомитися з розкладом руху та придбати квиток. Крім того, пасажири зможуть зв’язатися з операторами для надання зворотного зв’язку та вирішення поточних питань. (Раніше ми писали, про Паспортні документи за кордоном: як і де оформити)

2. Система єЧерги для автобусів. Кожен регулярний автобус буде мати чітко визначений час перетину кордону згідно з графіком руху. Це сприятиме уникненню затримок та скороченню часу очікування пасажирів перед пунктами пропуску.

3. Онлайн-кабінет для перевізників. Знаходиться на етапі тестування онлайн-кабінет, який дозволить перевізникам відкривати міжнародні маршрути. Цей цифровий інструмент замінить паперові та бюрократичні процедури на швидкі та зручні онлайн-операції.

переглядів: 71


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *