В Україні почнуть масово закривати СТО та майстерні з ремонту техніки

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
15.06.2017  14:15

В Україні почнуть масово закривати СТО та майстерні з ремонту техніки

Майстри з ремонту техніки, які працюють поза фірмовими центрами, залишаться без роботи, пише “Приватний підприємець“.

Як тільки буде прийнятий законопроект №5419 щодо недопущення зловживань в сфері реєстрації та обігу знаків для товарів і послуг, багато сервісів по ремонту різної техніки (в тому числі й СТО) припинять своє існування. Залишаться тільки фірмові майстерні, де ціни за послуги будуть значно вище. Про це заявив директор Internet Invest Олександр Ольшанський.

«Як тільки виробник отримує будь-який інструмент впливу на конкуренцію (сертифікація або захист прав інтелектуальної власності, неважливо) і ціноутворення, товари тут же дорожчають на десятки відсотків. Тому що ви не зможете відремонтувати машину не оригінальними запчастинами. Авторизований сервіс їх не поставить, а в неавторизований ви піти не зможете », – розповів Олександр Ольшанський.

Якщо “помруть” не фірмові сервіси по ремонту мобільних телефонів та іншої електроніки, то тільки в Києві роботу можуть втратити близько 45 тис.  чоловік.

«Те ж саме стосується асортиментних обмежень. Наприклад, асортиментна лінійка Samsung в Польщі в п’ять разів більше, ніж в Україні », – зазначає Ольшанський.

бізнес

, , , , переглядів: 949Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *