В Україні проїзд у маршрутках почали оплачувати безготівково

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
22.06.2017  16:09

В Україні проїзд у маршрутках почали оплачувати безготівково

Відсьогодні понад 70 маршрутних автобусів у Черкасах приймають плату за проїзд без готівки. Таку альтернативу звичайному способу оплати впровадили ПрАТ «Черкасиавтотранс» і ПриватБанк. Пасажири черкаських маршруток № 8, 21, 26, 27 зможуть оплачувати проїзд через смартфон, відсканувавши QR-код, що розміщено в салоні. Уся процедура оплати триватиме не більше 15–30 секунд.

Як повідомив журналістам керівник Напрямку платежів і переказів Черкаського ГРУ ПриватБанку Володимир Добровольський, щоб скористатися новою послугою, потрібно активізувати мобільний додаток Privat24 на телефоні та відсканувати QR-код, що зображено на спеціальних стикерах у маршрутці. Під час поїздки оплачений квиток потрібно буде пред’явити кондукторові чи контролеру.

Заступник генерального директора з питань перевезень ПрАТ «Черкасиавтотранс» Володимир Бадєєв розповів, що спільний проект перевізника та ПриватБанку вже зараз відкриває чимало перспектив для пасажирів:

– Ми завжди звертаємо увагу на щось нове, що можна використати в нашому місті, щоб додати комфорту та сервісів пасажирам. Коли до нас звернулися представники ПриватБанку, то в нас не було причини сказати «ні», адже це зручно та сучасно.

 Кондуктор Тетяна Мика розповідає, що зараз триває роз’яснювальна робота. Вона переконана, що проект полегшить роботу кондукторам. Банківська комісія за використання QR-коду відсутня, пасажири оплачують тільки вартість квитка.

20170622_110823_resized.jpg

Нині вже ведуться переговори про оплату проїзду за допомогою QR-кодів з іншими черкаськими перевізниками та КП «Черкасиелектротранс». Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко зацікавився нововведенням і пообіцяв розглянути можливість запровадити такий спосіб оплати проїзду й у міських тролейбусах.

До кінця року користуватися електронними квитками у транспорті зможуть жителі більшості українських міст, оскільки впровадження цієї технології не вимагає від муніципалітетів і транспортних компаній додаткових витрат.

Як раніше повідомляла прес-служба банку, до оплати проїзду в транспорті за допомогою QR-коду та Приват24 вже підключено такі міста: Львів, Херсон, Дніпро, Івано-Франківськ, Хмельницький, Чернігів, Конотоп і Біла Церква, Кривий Ріг, Суми, Запоріжжя, Черкаси. ПриватБанк також планує запровадити додаткові зручності для пасажирів – придбання місячної абонентської картки через мобільний додаток та встановлення в тролейбусах карткових терміналів для оплати проїзду карткою будь-якого банку.

, , , переглядів: 1 071
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *