В Україні стрімко дешевшає черешня

Щасливе
30.05.2017  22:58

В Україні стрімко дешевшає черешня

Як повідомляє галузеве видання «Інфо-Шувар», оптова вартість української черешні почала інтенсивно знижуватися.

За даними видання, зараз ціни на черешню, незважаючи на невтішні прогнози експертів з приводу врожаю, почали падати. Відзначається, що вартість ягоди досягла цінових показників минулого року. Однак ціновий діапазон вартості черешні варіюється в залежності від якості продукту.

Наприклад, ягоди середньої якості продають за оптовою ціною в 15-20 гривень за кілограм. У той же час, черешня високої якості коштує в середньому не менше 25-30 гривень за кіло. За даними експертів ринку, в деяких регіонах України вартість черешні різко падає.

До таких регіонів належить, зокрема, Західна Україна. Тут на найбільшому оптовому ринку «Шувар» у Львові черешню сьогодні продають по 15-30 грн/кг. Повідомляється, що в зв’язку зі збільшенням обсягу поставок закарпатських виробників, черешня впала в ціні відразу на 30%.

Однак, в південному регіоні країни ягода дешевшає не так стрімко. На великому оптовому ринку «Нежданний» в Херсонській області черешню пропонують все ще по 25-50 грн/кг. Це пов’язано з прохолодною погодою, через яку ягоди достигають куди повільніше.

За словами експерта плодоовочевого ринку Східної Європи Тетяни Гетьман недолік пропозиції великих поставок черешні зараз стримує експорт. Виробники кажуть, що неодноразово отримували замовлення на поставки черешні на зовнішні ринки. Однак експортувати ягоду поки важко через невеликий урожай.

, , , , , , , , переглядів: 1 086
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *