В Україні вирішив самоліквідуватися ще один банк

Щасливе
09.06.2017  14:00

В Україні вирішив самоліквідуватися ще один банк

Український комерційний банк “Фінансовий партнер” заявив про припинення банківської діяльності без закриття юридичного особи. Про це йдеться в повідомленні банку.

“На позачергових загальних зборах акціонерів ПАТ КБ “Фінансовий партнер” 7 червня 2017 року прийнято рішення про припинення банківської діяльності без закриття юридичного особи у відповідності з Законом України “Про спрощену процедуру реорганізації та капіталізації банків”, – йдеться в повідомленні.

В результаті прийнятого рішення, банк повідомляє, що надалі не зможе виконувати проведення операцій держателям банківських платіжних карток MasterCard.

“Пропонуємо Вам здійснити заходи по зняттю/перерахування коштів з карткових рахунків до дати блокування карток MasterCard”, – зазначає банк.

Також повідомляється, що датою блокування карток MasterCard буде 3 липня 2017 року. Після цієї дати зняття коштів з карткових рахунків буде можливо в касі банку після закінчення 45 днів у відповідності з умовами укладених договорів та у відповідності з правилами міжнародної платіжної системи MasterCard Worldwide.

 

, , , переглядів: 737

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *