В Україні запрацював онлайн-сервіс перевірки загублених паспортів

Щасливе
07.04.2017  17:13

В Україні запрацював онлайн-сервіс перевірки загублених паспортів

Державна міграційна служба України відкрила новий онлайн-сервіс з пошуку недійсних, викрадених або втрачених паспортів в базах даних міграційної служби та МВС. Сервіс доступний на сайті Державної міграційної служби за посиланням: nd.dmsu.gov.uaПро це пише LIGA.net, з посиланням на прес-службу ДМС.

Як заявив Максим Соколюк, сервіс буде особливо корисним для громадян та організацій, які довіряють свої кошти і/або майно іншим громадянам, це допоможе викорінити шахрайство з підробленням паспортів.

Уряд не підвищуватиме пенсійний вік

Найбільш відомим видом шахрайських операцій стали отримання кредитів і позик за чужими документами (в яких переклеєна фотографія), або при оформленні оренди житла, прокату обладнання та інструментів і т.д.

З огляду на слабкий захист від підробки паспортів зразка 1994 року (книжечок), з січня 2016 року в Україні введено новий біометричний ID-паспорт. Проте поступова заміна документів триватиме кілька років, отже, новий онлайн-сервіс дозволить уникнути будь-яких зловживань в сфері звернення паспортів старого зразка.

ПриватБанк зробив нове «обличчя» терміналам самообслуговування

 

nd.dmsu.gov.ua

 

nd.dmsu.gov.ua

 

, , , переглядів: 1 336

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом