В Україні зменшать кількість перевірок бізнесу

Мисливсько-спортивний комплекс «Сокіл»
Щасливе
13.03.2017  13:56

В Україні зменшать кількість перевірок бізнесу

Кабінет міністрів вирішив скасувати понад 100 застарілих обмежуючих документів в рамках “Дерегуляційного дня”. Як повідомляє “Еспресо”, відповідне рішення було ухвалено сьогодні під час засідання уряду, повідомляє прес-центр Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

Таким чином було скасовано 44 акти Кабміну та інших центральних органів виконавчої влади у сфері державного нагляду, адже вони втратили свою актуальність. Такі заходи дозволять зменшити кількість перевірок бізнесу різними установами.

Понад те, уряд підтримав проект постанови Мінекономрозвитку, яка приводить національні списки товарів подвійного використання у відповідність до світової практики (а саме до переліків товарів подвійного використання, прийнятих в рамках міжнародних режимів експортного контролю, учасницею яких є Україна). Це рішення вносить більшу правову визначеність в процедури митного оформлення товарів. Це стосується, зокрема, таких товарів, як портативні рентгенапарати і звичайні ендоскопи, для ввезення яких потрібно було раніше отримувати окремий дозвіл.

“Рішення стосується не лише імпорту, але і експорту українських товарів, а відповідно дає більше можливостей прориву української промисловості. Щорічна загальна вартість 53 груп товарів, які звільняються від надмірного контролю – майже 1.8 млрд доларів США”, – розповів перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі  Максим Нефьодов.

 

уряд 2

, , переглядів: 849

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *