Вагітна медикиня з Рівненщини розповіла про російський полон

Щасливе
24.09.2022  11:20

21 вересня з російського полону звільнили вагітну медикиню з Рівненщини Мар’яну Мамонову.

Зі звільненою медикинею поспілкувався блогер Володимир Золкін.

Як відомо, її разом з іншими українськими військовими спочатку тримували у колонії в Оленівці та останній місяць вагітності вона провела у Донецькій лікарні на збереженні і вже там до неї було добре ставлення.

“Медичний персонал 5 акушерського відділення, яке за мною дивилося і завідуюча до мене дуже гарно відносилися, ніхто мене там не ображав, не принижував. Тим більше я розмовляла українською мовою і в лікарні суперечок на рахунок мови не було”, – розповіла Мар’яна Мамонова.

Як раніше розповіла мати дівчини, її дочка з початку повномасштабного російського вторгнення служила в Маріуполі. На зв’язок виходила, але не часто. При останньому спілкуванні перед полоном Мар’яна повідомила рідним, що вагітна.

Власне про те, що дівчина у полоні, її рідні дізналися із російських ЗМІ – впізнали на одному з відео.

За п’ять місяців неволі рідні жодного разу не змогли поспілкуватися з Мар’яною, а новини про неї дізнавались лише від людей, які поверталися після обміну. Саме вони підтверджували, що в окупантів у полоні є вагітна жінка.

“За описами так виглядало, що це наша Мар’яна. В яких умовах вона зараз і в яких умовах була, ми насправді не знаємо. З останніх повідомлень нам відомо, що її перевели з СІЗО в пологовий і вона під наглядом Червоного Хреста. Це мене трошки заспокоїло”, – сказала мати медикині. 

, , переглядів: 198
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *