Валентина Сухляк: “У першу чергу я щаслива мама та дружина, а вже потім – лікар…”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
23.10.2018  11:00

Валентина Сухляк: “У першу чергу я щаслива мама та дружина, а вже потім – лікар…”

Подружжя Валентини та Владислава Сухляків – щасливе та успішне подружжя лікарів. Вона – любляча мама, дружина та головний лікар КЗ “Рівненська обласна стоматологічна поліклініка”. А він – глава сім’ї та головний лікар Здолбунівської центральної районної лікарні, депутат Рівненської обласної ради. У цьому інтерв’ю Валентина СУХЛЯК розповіла нам про свою сім’ю, сімейні цінності та поділилася найбільш сокровенним – своїм секретом сімейного та жіночого щастя.

 

– Пам’ятаєте, як ви познайомилися з чоловіком? Як все починалося?

Познайомилися ми з чоловіком ще студентами, навчаючись у Вінницькому медичному національному університеті. Знайомі ми були доволі довгий час, тому що навчалися на одному факультеті та курсі. А вже під кінець навчання зрозуміли, що створені одне для одного. Разом, рука об руку, ми йдемо по життю вже тринадцять років.

 

– Поділіться секретом щасливого сімейного життя. Який він у подружжя Сухляків?

У кожної сім’ї є свої власні та індивідуальні секрети сімейного щастя. У нас, як такого, великого секрету сімейного щастя немає. Найголовніше, на мою думку –  взаєморозуміння та взаємоповага, а також сімейна гармонія. А всі складники разом – це і є рецепт сімейного щастя.

 

– Які сімейні традиції є у вашій родині?

Одна з сімейних традицій – це зустріч Різдвяних та Пасхальних свят зі всією родиною. Це велике щастя та радість, коли збираються разом моя сім’я, батьки чоловіка та мої батьки. Також усією родиною збираємось на новорічні свята.

 

– Як зазвичай проводите свій вільний час, коли збираєтесь разом?

Ми з чоловіком багато працюємо, тому весь вільний час присвячуємо дітям. Відпочивати любимо разом з дітками, з синами – Олегом та Матвієм. Олег старший – йому дев’ять років, Матвійку два рочки. Разом із синами проводимо дозвілля, катаючись на дитячих атракціонах, та відвідуємо різні дитячі розважальні заходи. Головне, щоб діткам було весело. А взагалі планів не будуємо, відпочиваємо спонтанно, як тільки видається нагода. Ми проживаємо за містом, біля нас озеро з чудовими краєвидами, лебеді, дикі качки, тому нам дуже добре вдома. Дуже любимо домашній відпочинок. Чоловік наловить раків, рибу та готує смачну рибну юшку. Тому навіть не хочеться кудись далеко їхати.

 

– А як проводить свій день Валентина Сухляк?

Важко. День починається десь о 6:30 ранку та закінчується близько дванадцятої ночі. В мене насичений день, такий, як у всіх працюючих мам: потрібно приготувати сніданок, зібрати дітей до школи та в садочок, чоловікові допомогти та встигнути до восьмої години ранку на роботу. Я в собі поєдную маму, дружину та лікаря.

 

– Які принципи вважаєте найголовнішими у вихованні дітей?

Якихось таких секретів у вихованні дітей у нас немає. Ми прихильники демократичного виховання. Багато спілкуємося, знаходимо проблему та разом вирішуємо її. Я намагаюся якнайбільше спілкуватися з дітьми. Під час такого спілкування доношу дітям свою думку, намагаюся зрозуміти дітей, вислуховую думку дитини й так знаходимо спільний компроміс у вирішенні нашої проблеми. Головне – це розуміння та вміння йти на компроміси. Діти діляться зі мною своїми секретами – а отже, я роблю все правильно.

 

– Чим займаються діти? Які в них інтереси?

Молодший – Матвійко – зараз у такому віці, де йому все цікаво. Він активний та непосидючий, на місці не сидить. Не любить дивитися мультики, а навпаки йому цікаві рухливі, активні та розвиваючі ігри, полюбляє батут. А Олег – талановитий та обдарований хлопчик, він більш дорослий та спокійний. Полюбляє гру у футбол, вивчає англійську мову, а крім того навчається в комп’ютерній академії “ШАГ”. Раніше він займався гімнастикою та фрістайлом, але зараз не вистачає часу, тому ми обмежилися професійними заняттями футболом. Головне, що це все йому до душі та подобається.

, , , , переглядів: 1 719


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *