Варашського наркоторговця засудили на понад 6 років в’язниці

Щасливе
19.04.2024  13:00

Управління правосуддям в регіоні знову продемонструвало свою ефективність, коли вчора суд вирішив призначити понад шість років ув’язнення 39-річному жителю Вараша за серйозні злочини наркоторгівлі. Прокуратура Вараської окружної прокуратури підтвердила вину обвинуваченого у незаконному придбанні, зберіганні та збуті наркотичних речовин, які становлять серйозну загрозу для суспільства.

У результаті дослідження судом встановлено, що обвинувачений активно займався незаконною торгівлею наркотиками, зокрема метадоном, обіг якого обмежено в Україні. Він був затриманий після ретельного розслідування, під час якого правоохоронні органи здійснили кілька купля-продажів зі зловмисником “з рук в руки”, що дозволило зібрати достатньо доказів для пред’явлення обвинувачення.

Часткове відсутність водопостачання у Рівному: перелік вулиць

Суд ухвалив рішення про покарання, призначивши обвинуваченому шість років та два місяці позбавлення волі з конфіскацією майна.

Важливо також відзначити, що обвинувачений визнав свою вину у повному обсязі під час судового процесу, що сприяло швидкому вирішенню справи та ефективному засудженню винних осіб.

переглядів: 65


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *