“Вас потрібно гнати смердючим віником”, – рівненський політик про жахіття доріг в області

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
07.06.2018  15:22

“Вас потрібно гнати смердючим віником”, – рівненський політик про жахіття доріг в області

Голова Рівненської обласної партійної організації Аграрної партії, голова спостережної ради групи компаній “УкрТехноФос”, депутат Рівненської районної ради Юрій СУПРУНЮК поділився своїми “неймовірними” враженнями від поїздки північними районами області. Політик впевнений, що керівництво районів, області та нардепи повинні відповісти за жахливий стан доріг краю.

Опубліковано Юрієм Супрунюком 27 січня 2016 р.

Все пізнається в порівнянні.
Тільки-що заїхав на авто з Білорусі в рідну Україну, в село Городище біля Дубровиці.
Через один км їзди від болю в тілі та душі захотілось плакати, а на під‘їзді до Сарн уже хотілось прямо зараз і тут побачити керівництво районів, області та нардепа, щоб плюнути, а може і «врізати» в пику!
Хочу звернутись, хоча б. Бо не зустрів і не побачив – десь поховалися!
Нешановні мною, як і рештою 99% частиною населення нашого краю, можновладці!
Ви маєте честь мати кордон з іншою європейською країною. А тепер питання:
1. Ви, крім як на гвинтокрилі, на авто їздили на кордон з Білоруссю? А ще краще, для того ж порівняння, заїдьте в «диктаторську» Білорусь.
2. З якої-такої причини ви так люто ненавидите свій рідний край, свою (чи може ні) Україну, що дозволяєте іноземцям, сусідам-сябрам і не тільки, прямо з перших хвилин перебування на нашій квітучій землі, матюкати та проклинати нашу країну?
Ні! Країна в нас найкраща! І проклинати вас не потрібно, бо, як казала моя любима бабуня – це гріх! Вас потрібно ГНАТИ! Гнати смердючим віником, щоб далеко було чути, що б навіть за смородом до вас ніхто не хотів наблизитись!!!

, , , , переглядів: 1 952Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *