Рада оборони Рівненщини спільно з представниками Ради церков прийняла рішення провести нічні пасхальні богослужіння у храмах Рівного без присутності вірян.
Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк:
– Запроваджується комендантська година на території міста та області з 23 години 23 квітня до 5 ранку 24 квітня. Переміщення людей заборонені, тому закликаю у вказаний проміжок часу залишатися вдома. Наголошую – ви можете долучитися до богослужінь у храмах міста в режимі онлайн. Адже практично всі храми їх організували.
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/279083021_448038357121442_7637498731764423285_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x395&_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=O8CD8avgFn0AX8xF_CP&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AT8WdByOXMuQmXfVYf6SEqvvR4b9aQzC2RfeX5uIKQ1Iow&oe=6269C6F0)