Весільний салон 2018 року у Рівному – салон “Діана”

Щасливе
09.01.2019  11:00

Весільна сукня – вимріяна, ідеальна, ваша досконалість. У ній жіноча сутність, смак і, навіть, частинка темпераменту. Таким повинно бути вбрання дівчини у найщасливіший день її життя. Знайти сукню, яка була б довершеним втіленням вашого “я” – складна справа, довірте її професіоналам салону “Діана”.

Як підкреслити індивідуальність, створити бездоганний образ і подарувати емоцію свята – знає власниця салону Діана ПІОНТКОВСЬКА.

Пані Діано, чому за весільною сукнею варто завітати саме до вас?

– У нашому салоні представлені брендові сукні від українських виробників. Їх бездоганна якість та приваблива ціна є вагомою перевагою над іншими. Тренди диктує Європа, проте на світовому ринку Україна займає високу позицію у виробництві весільних суконь. Наші моделі відшиті з якісних європейських  тканин , але відшивають їх в Україні й саме це зумовлює поєднання “приваблива ціна + відмінний результат”. Кожна наречена диктує моду сама собі, й ми допомагаємо зробити образ максимально індивідуальним, зручним і таким, яким бачить його наречена.

Як вам вдається задовольнити бажання кожної нареченої?

– Ми займаємося нашою улюбленою справою вже більше п’яти років, і досвід позитивно впливає на результат роботи. Знайомлячись із клієнткою, консультант відразу аналізує тип фігури, характер побажань, цікавиться вимріяним образом, підбирає варіанти за кольором, фасоном, тканиною. Часто сукню вибирають через картинки чужого образу, тому наше завдання – не втратити індивідуальність і задовольнити бажання клієнтки. Наречені довіряють нашим порадам і врешті отримують вбрання, в якому вони неперевершені.

Що найважливіше у вашій справі?

– Досягти успіху можливо лише тоді, коли любиш справу, якою займаєшся. Нам необхідно любити людей і дарувати нашим клієнтам позитивні емоції. Наші наречені – наше натхнення. Уявіть, мама споглядає на свою доню на примірці та плаче від щастя за свою дитину, вона трепетно та ніжно відчуває настрій прийдешнього свята, і ми проймаємось цим настроєм, цією емоцією. Це взаємний обмін, щастя не ділиться на два, воно лиш множиться. Ми не продаємо товар, ми даємо емоцію.

Скажіть, яке побажання клієнта вас приголомшило?

– Цього року нечуваний сплеск ініціативності від чоловіків. Влітку ми отримали  замовлення, які вразили нас своєю відчайдушністю. Наречений самостійно обирав сукню для нареченої без її відома. Під час освідчення він вже мав готову сукню. Вирушаючи у подорож з коханою, наречений освідчувався і презентував сукню, щоб зіграти весілля тут і зараз. Це так вражає. З натхненного опису нареченого про кохану, ми дізнавались, якою вона є. Не бачачи людину, не почувши її вподобань і побажань, важко обрати ідеальну сукню. Це дуже відповідально, і тому ми обирали таку модель, щоб водночас не прогадати і догодити нареченим. І  ми влучили в ціль. Вона сказала –ТАК! Сукня була її мрією.

Скажіть, на що нареченим слід звернути увагу, обираючи сукню – краса, зручність, мода?

– Образ нареченої потрібно відчувати. Комфорт, мода, крій сукні – це все можна підлаштувати, адже головне на святі – це те, щоб ви відчували себе коханою і щасливою. Проте не слід забувати, що ви в центрі уваги. Як на мене, за зручністю ми обираємо повсякденний одяг, а весільна сукня не несе в собі місії бути зручною. Якщо вона відшита правильно, вона  буде зручною, ідеально ляже по фігурі, але все ж варто пам’ятати, що ви у весільній сукні й ваші рухи та поведінка повинні бути такими ж витонченими й елегантними, як весь образ нареченої.

На урочистій події красивими повинні бути всі – і мама, і сестра і подруга. У салоні «Діана» потурбуються про неперевершений образ для ваших найрідніших:

– У нашому салоні представлений великий вибір вечірніх та коктейльних суконь – гармонійне поєднання якісних тканин і декору, дизайнерські ідеї та ідеальна якість. Підібрати сукню на таку важливу подію – відповідальна справа. Для жінок свято розпочинається з сукні, а ми задаємо тон майбутнього святкування. Ви маєте одягнути її та зрозуміти – я найщасливіша, я неймовірна! Жінка виглядає красиво, коли одягнена у щастя, або у нашу сукню. Якщо ви не знаєте, як зробити день весілля ідеальним – завітайте до нас і кожна з вас сяятиме поряд з нареченою.

, , , , , переглядів: 1 290


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *