Ветерани війни отримають можливість безкоштовного навчання в автошколах

Щасливе
06.07.2024  15:00

Відтепер ветерани війни та члени їх сімей з інвалідністю з порушенням опорно-рухового апарату можуть скористатися можливістю абсолютно безкоштовно пройти навчання в автошколах. Ініціатива реалізується в рамках професійної адаптації за рахунок коштів бюджетної програми Міністерства ветеранів України.

Право на безкоштовне навчання мають особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, члени сімей загиблих ветеранів війни та захисників України, а також учасники Революції Гідності та інші, що брали участь у заходах для оборони України. Ініціатива діятиме протягом трьох місяців після закінчення воєнного стану.

Охочі можуть звертатися до органів соціального захисту населення за місцем проживання з відповідною заявою та переліком необхідних документів, серед яких копії паспорту, медичної довідки, та інших документів, що підтверджують їх статус.

Згідно з умовами програми, навчання у автошколах триватиме 11 тижнів, після чого учасники будуть зобов’язані складати іспит у сервісному центрі МВС. Програма доступна в шести областях України: Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Одеській та Хмельницькій.

На Білому озері встановили зарядну станцію для електромобілів

переглядів: 50


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *