Ветеринарна клініка на колесах: досвід черкащан

квиток на автобус
Щасливе
10.08.2017  14:57

13 серпня працівники ветеринарної медицини України відзначають своє професійне свято. Рівненська обласна державна адміністрація вже висловила свою вдячність ветеринарам області, зокрема заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко особисто привітав ветлікарів з професійним святом.

До теми. У Черкаській області відкрили унікальну для України ветлікарню – на колесах.Старий автобус реконструювали у сучасний мобільний стерилізаційно-карантинний пункт. Тепер у ньому стерилізуватимуть відловлених бездомних собак. Сьогодні ветклініку на колесах презентували в обласному центрі.

Зовні це звичайний автобус та всередині – справжня ветклініка. Стаціонарний закріплений стіл, електрогенератор, хірургічне начиння, холодильник для вакцини,  клітки -транспортний засіб обладнали всім необхідним, щоб ветеринар міг тварину стерилізувати, вакцинувати та клеймуватимуть татуювальною пастою. Йдеться, передусім, про бездомних собак.

Автобус знайшли на Тальнівщині, а кошти на його «перевтілення» та обладнання виділило Посольство Канади в Україні.

Фото: Про все

– Із канадцями у нас вже був реалізований проект по створенню трьох стаціонарних стерилізаційно-карантинних пунктів, це в Золотоноші, Катеринополі та Каневі. Й ми запропонували їм ще ідею по створенню мобільного пункту. Ідея сподобалась, – розповідає Президент черкаського обласного благодійного фонду «Еко-центр» Олена Литвинова. – Бо ж в деяких районах немає приміщень на базі яких можна було б відразу створювати клініку, а зволікати з цим питанням теж не можна. Тому й була запропонована ідея мобільної клініки, яка може переїздити.

Фото: Про все

Олена Литвинова наголошує, що в Черкаській області – це єдиний подібний мобільний пункт. Працюватиме він не лише на території Тальнівщини, а й у інших районах. Для цього обіцяють скласти графіки виїздів, також на місцях люди самі можуть звертатися до зоозахисників із проханням, щоб автобус приїхав до їхнього населеного пункту.

Джерело: http://provce.ck.ua/na-cherkaschyni-stvoryly-unikalnu-veterynarnu-kliniku-na-kolesah-foto/

, , , , , , , переглядів: 1 189


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *