Ветеринарна клініка на колесах: досвід черкащан

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
10.08.2017  14:57

Ветеринарна клініка на колесах: досвід черкащан

13 серпня працівники ветеринарної медицини України відзначають своє професійне свято. Рівненська обласна державна адміністрація вже висловила свою вдячність ветеринарам області, зокрема заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко особисто привітав ветлікарів з професійним святом.

До теми. У Черкаській області відкрили унікальну для України ветлікарню – на колесах.Старий автобус реконструювали у сучасний мобільний стерилізаційно-карантинний пункт. Тепер у ньому стерилізуватимуть відловлених бездомних собак. Сьогодні ветклініку на колесах презентували в обласному центрі.

Зовні це звичайний автобус та всередині – справжня ветклініка. Стаціонарний закріплений стіл, електрогенератор, хірургічне начиння, холодильник для вакцини,  клітки -транспортний засіб обладнали всім необхідним, щоб ветеринар міг тварину стерилізувати, вакцинувати та клеймуватимуть татуювальною пастою. Йдеться, передусім, про бездомних собак.

Автобус знайшли на Тальнівщині, а кошти на його «перевтілення» та обладнання виділило Посольство Канади в Україні.

Фото: Про все

– Із канадцями у нас вже був реалізований проект по створенню трьох стаціонарних стерилізаційно-карантинних пунктів, це в Золотоноші, Катеринополі та Каневі. Й ми запропонували їм ще ідею по створенню мобільного пункту. Ідея сподобалась, – розповідає Президент черкаського обласного благодійного фонду «Еко-центр» Олена Литвинова. – Бо ж в деяких районах немає приміщень на базі яких можна було б відразу створювати клініку, а зволікати з цим питанням теж не можна. Тому й була запропонована ідея мобільної клініки, яка може переїздити.

Фото: Про все

Олена Литвинова наголошує, що в Черкаській області – це єдиний подібний мобільний пункт. Працюватиме він не лише на території Тальнівщини, а й у інших районах. Для цього обіцяють скласти графіки виїздів, також на місцях люди самі можуть звертатися до зоозахисників із проханням, щоб автобус приїхав до їхнього населеного пункту.

Джерело: http://provce.ck.ua/na-cherkaschyni-stvoryly-unikalnu-veterynarnu-kliniku-na-kolesah-foto/

, , , , , , , переглядів: 1 024
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *