“Ви будете уособлювати реформи”, – у Рівному новий набір до патрульної поліції

Щасливе
13.07.2017  09:15

У Рівному стартував набір до патрульної поліції. Так, претенденти будуть брати участь у конкурсі на заміщення посад 150 патрульних інспекторів.

Відбір майбутніх патрульних поліцейських буде проводитися у Рівному.

Конкурс складатиметься з 6-ти етапів:

Перший етап – це подача заявки на сайті патрульної поліції www.patrol.police.gov.ua. Потрібно заповнити анкету та визначитись із датою подачі документів. В управлінні створена робоча група, яка буде приймати документи.

На другому етапі кандидатів чекає тестування, далі – медичне обстеження, четвертий крок – перевірка фізичної підготовки, п’ятий – психологічне тестування. Заключний етап – співбесіда.

Кращі з кращих після навчання та складання присяги стануть справжніми патрульними поліцейськими Рівного.

Речник патрульної поліції Оксана Юрченко розповіла про те, що насправді чекає тих, хто після відбору отримає високе звання інспектора патрульної поліції:

– Та не весело тут зовсім ні грама! Це адська, часом невдячна робота з ненормованим графіком і ненормованим суспільством, яке виявилось геть не готовим до тих реформ, які зі скрипом і потугами ледь рухаються. І не дарма ми шукаємо людей до 35 років, бо треба мати залізне здоров’я і таку саму залізну витримку. Та і не робота це зовсім, це СЛУЖБА, служіння, місія в якій готовність до самопожертви чи не найголовніша риса.

Не спати, не їсти, уміти зібратись за 30 хвилин і прибути з будь-якого куточка міста, зупинити кров, зупинити злочинця, зупинити себе, коли хочеться з ноги завалити хаму-порушнику, а не можеш. Ти на службі. Як в церкві. Причому безперервність, це як прокляття, бо якщо ти закуриш чи припаркуєшся десь в нестановленому місці тебе обов’язково заклюють і розмажуть по стіні, навіть якщо ти приїхав на похорони власної матері.

Що ще я забула? Про суди ви і самі все знаєте, про “активістів” теж. Про те, як втрачають свідомість найміцніші я мабуть писати взагалі не буду. Ви зовсім злякаєтесь і не дочитаєте до кінця.

Звичайно, ми мабуть заслужили ту долю критики, яка почасти звалюється на нас. Ми не ідеальні, нам є куди рости! Ми ще на самому початку. І хтось колись точно скаже – я пройшов від патрульного до генерала і під час цього шляху багато що було…

Але… Пост був би нелогічним без але. В усьому в світі є гармонія. До Вас будуть линути і горнутись діти. З вами будуть фотографуватись, як з зірками, До вас будуть звертатись як до останньої інстанції. На вас будуть надіятись в найгіршій ситуації, бо з добра ніхто не телефонує на 102. Ви будете супергероями і надлюдьми, бо в уявленні суспільства ви все можете, навіть оформити за них субсидію чи поговорити з сусідським псом, щоб не гавкав. І ви не будете мати права розчарувати. І таки домовитесь з сусідським псом. Ви будете носити звання і вас будуть боятись і поважати. До вас будуть по різному ставитись і зрештою ви звикнете і професійна деформація накладе відбиток у вигляді того, що ви будете пити каву переглядаючи фото з ДТП з трупами.

Ви будете представником Держави. Ви будете уособлювати РЕФОРМИ. Ви будете тією частиною суспільства, яка щось РОБИТЬ, а не спостерігає, критикує, ниє, плаче, виїжджає за кордон, тихо спивається. На вас будуть рівнятись.

А і, ледь на забула, зп. близько 8 тис. і машина і форма і все решта в комплекті.

Якщо ви ще не передумали, заповнюйте анкету за посиланням: http://patrol.police.gov.ua/jobs/

Приходьте! Команда останніх романтиків і безумців чекає на вас.

 

 

, , , , переглядів: 2 570


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *