Від сьогодні для Рівного Мічуда – не указ

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
10.08.2017  15:21

Від сьогодні для Рівного Мічуда – не указ

10 серпня 2017 року Державна архітектурно-будівельна інспекція України передала повноваження у сфері державного архітектурно-будівельного контролю місту Рівне.

Після отримання повноважень з Києва діяльність Управління ДАБІ у Рівненській області, яке очолює Ігор Мічуда, припиняються на території обласного центру.

Де знаходиться і яким буде Управління ДАБІ Рівненської міської ради

Водночас за ними залишаються лише контрольні функції з нагляду в частині дотримання законодавства Управлінням ДАБІ Рівненської міської ради.

Таким чином, Рівненська міська рада, внаслідок успішно проведеної децентралізації, першою в Рівненській області отримала повноваження у цій сфері.

  • В області Рівне стало першим містом, яке виконало усі вимоги і готове отримати повноваження у сфері державного архітектурно-будівельного контролю, – пояснює заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Це насправді знакова подія, що є успішним прикладом децентралізації повноважень у сфері державно-архітектурного контролю.

Опубліковано Віталієм Германом 10 серпня 2017 р.

З усіх питань, що стосуються державного архітектурно-будівельного контролю на території міста, мешканці Рівного можуть звертатися до Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради, яке знаходиться за адресою: м.Рівне, вул.Лермонтова,6, 3-й поверх.

Якими є функції Управління ДАБІ Рівненської міської ради

, , , , , переглядів: 1 962


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *