Відбулося нагородження переможців проекту “Успішні рівняни”

Щасливе
06.10.2017  09:10

У  Рівному оголосили імена тих, хто гідний носити звання “Успішні рівняни” з нагоди 25-річчя «ОГО». Усі переможці отримали урочисті дипломи та найголовніше – визнання мешканців міста та області.

У невимушеній атмосфері ресторану “VINOGRAD” усі переможці, партнери проекту та ті, хто співпрацює з “ОГО” впродовж років змогли поспілкуватися між собою та отримати почесні дипломи з рук засновника Видавничого дому “ОГО” Віктора Данилова.

Також у рамках відзначення 25-річчя “ОГО” відбулвся презентація нового, святкового випуску журналу “РІВНЯНИ”та нагородження переможців проекту “Успішні рівняни”.

Успішні рівняни, у нашому розумінні, – це мешканці або уродженці Рівного та Рівненщини, які або зараз працюють у нашому регіоні, або саме на Рівненщині відбувалось їхнє становлення як особистостей і професіоналів. Вони є відомими у політичній, громадській, бізнесовій, соціальній та культурній сферах, вони розвивають наше місто та область, впливають своєю діяльністю на Україну в цілому. Можливо, не кожен знає цих людей особисто, проте безумовно відчуває вплив їхніх ідей та вчинків на суспільство.

Переможець проекту “Успішні рівняни” – заступник міського голови Рівного, безпосередніій керівник Рівненського регіонального ЦНАПу Віталій Герман. 

  • Від усього серця дякую усім рівнянам за кожен голос відданий за мене у проекті “Успішні рівняни”!
    Кожен Ваш голос – це дійсність, створена лише Вами!
    Дякую, що допомогли перемогти!
    Завдяки Вам, я маю таку почесну нагороду.
    З Вами я радію кожному дню, займаюсь улюбленою справою на благо територіальної громади міста, – зазначив переможець проекту Віталій ГЕРМАН.
, , , переглядів: 2 015
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *