ВІДЕО – Короткий огляд геопорталу Рівного

Щасливе
11.07.2018  10:00

Тепер рівняни, які планують будівництво чи тільки придбали земельну ділянку, мають шанс позбавитися маси головного болю та бюрократичної тяганини. Адже в інтернеті вже доступний геопортал відкритих даних Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради, на якому  зібрана уся інформація про забудови у Рівному.

  • На геопорталі кожен рівнянин може переглянути можливості забудови цієї ділянки: чи можна там будувати багатоповерховий будинок, чи тільки одноповерховий, чи входить земельна ділянка до рекреаційної зони, які комунікації там проходять. А це значно спростить життя мешканцям – їм не потрібно буде ходити окремо до кожного з відповідних відомств,- пояснює заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН.

Нині ж розробники геопорталу розробили ще і його короткий огляд, для того, щоб всі бажаючі ознайомилися з його наповненням та особливостями користування.

 

Короткий огляд Геопорталу відкритих даних Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.http://geo.rv.uahttps://www.facebook.com/gissoftpro/

Опубліковано Roman Tyshkun Вівторок, 10 липня 2018 р.

  • Пишаюся працівниками Управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради. Це іще один крок до побудови «Розумного міста», – резюмує Віталій ГЕРМАН.

До слова, раніше рівненський геопортал включено до переліку найкращих практик відкритості даних.

 

, , , , переглядів: 1 598Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *