ВІДЕО – Розповідь про тих, хто робить Рівне смачнішим

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
07.08.2019  13:00

ВІДЕО – Розповідь про тих, хто робить Рівне смачнішим

«Мила, це я» – це міське кафе – подорож смакових відчуттів та мапа гастро-насолод. Те, що ви спробуєте там, не знайдете у Рівному більше ніде. Якимось чином усе: від першої ложки, шматочка страви до вазона на підвіконні – таке не схоже на українську провінцію і на типовий заклад, що конвеєром випускає харчі. Може, тому що рідні сестри-ентузіастки надзвичайно відкриті до світу… І самі намагаються відкрити його нам.

«Мила, це я»: робити Рівне смачнішим (Думай руками 110)

«Мила, це я»: робити Рівне смачнішимЦе міське кафе – подорож смакових відчуттів та мапа гастро-насолод. Те, що ви спробуєте там, не знайдете у Рівному більше ніде. Якимось чином усе: від першої ложки, шматочка страви до вазона на підвіконні – таке не схоже на українську провінцію і на типовий заклад, що конвеєром випускає харчі. Може, тому що рідні сестри-ентузіастки надзвичайно відкриті до світу… І самі намагаються відкрити його нам.*Інтерв’ю опубілковане в рамках «Думай руками» – проєкту ГО Платформа взаємодій «Простір» при партнерстві з UA: РІВНЕ – Суспільне мовлення. Це 10 історій локальних брендів, де одного разу мрія стала реальністю, де людина вийшла за рамки звичного аби створити дещо надзвичайне. У кожного свій шлях, він неповторний, сповнений пригод, втоми, ідей та пошуків. А яким буде твій?Думай руками та реєструйся на Форум креативних індустрій (21 вересня)!http://terytoriya.prostir.rivne.ua/event/

Опубліковано Платформа взаємодій «Простір» Вівторок, 6 серпня 2019 р.

*Інтерв’ю опубілковане в рамках «Думай руками» – проєкту ГО Платформа взаємодій «Простір» при партнерстві з UA: РІВНЕ – Суспільне мовлення. Це 10 історій локальних брендів, де одного разу мрія стала реальністю, де людина вийшла за рамки звичного аби створити дещо надзвичайне. У кожного свій шлях, він неповторний, сповнений пригод, втоми, ідей та пошуків. А яким буде твій?
Ближче познайомитися із усіма креативними людьми міста можна буде 21 вересня на Форумі ТЕРИТОРІЯ КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ.
http://terytoriya.prostir.rivne.ua/event/

, , , , переглядів: 425


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *