ВІДЕО: Відомі рівняни закликають: «Зупинимо булінг разом»

Щасливе
24.01.2019  13:00

Наймолодша діджейка України Юліана Попович, відома під псевдонімом DJ Crystal Girl, викладач танців в стилі хіп-хоп та брейкданс Ярослав Клименко, організаторка численних проектів та конкурсів краси і таланту, засновниця компанії ARTmodels Оксана Ігас, один із найкращих на Рівненщині ведучих вечірок та фестивалів Михайло Юрчук, відомий як MC Gonibez, а також патрульні Іванна Бояківська та Юрій Поліщук знялися у молодіжному відеоролику «СтопБулінг».Відомі та успішні рівняни на власному прикладі показують, що насправді круто досягати поставлених цілей у житті власними зусиллями, натхненною працею, саморозвитком та самовдосконаленням.

СтопБулінг

Відомі рівняни долучилися до інформаційної кампанії Мін’юсту «Зупинимо булінг разом» Наймолодша діджейка України Юліана Попович, відома під псевдонімом DJ Crystal Girl, викладач танців в стилі хіп-хоп та брейкданс Ярослав Клименко, організаторка численних проектів та конкурсів краси і таланту, засновниця компанії ARTmodels Оксана Ігас, один із найкращих на Рівненщині ведучих вечірок та фестивалів Михайло Юрчук, відомий як MC Gonibez, а також патрульні Іванна Бояківська та Юрій Поліщук знялися у молодіжному відеоролику «СтопБулінг». Відомі та успішні рівняни на власному прикладі показують, що насправді круто досягати поставлених цілей у житті власними зусиллями, натхненною працею, саморозвитком та самовдосконаленням. Нагадаємо, що в Україні триває інформаційна кампанія Мін’юсту #CтопБулінг в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Для реалізації правопросвітницької кампанії розроблені інформаційні матеріали, з яких можна дізнатися, які види булінгу існують та як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком булінгу. В них також міститься інформація для батьків, чиї діти стали жертвами цькування або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей.

Опубліковано Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області Середа, 23 січня 2019 р.

Нагадаємо, що в Україні триває інформаційна кампанія Мін’юсту #CтопБулінг в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Для реалізації правопросвітницької кампанії розроблені інформаційні матеріали, з яких можна дізнатися, які види булінгу існують та як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком булінгу. В них також міститься інформація для батьків, чиї діти стали жертвами цькування або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей.

, , , , переглядів: 1 380


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *