ВІДЕО – Як Доступно.UA інспектувало Рівне та Луцьк

Щасливе
27.07.2019  16:50

ВІДЕО – Як Доступно.UA інспектувало Рівне та Луцьк

Кожен з нас в певний період життя стає маломобільним, ось чому це питання важливе з точки зору звичайного життєвого досвіду та зручності.
Доступно.UA проінспектувало Рівне та Луцьк і виявило 2 об‘єкти дружніх в таких ситуаціях: Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному та ТРЦ ЗЛАТА ПЛАЗА.

  • Ми працюємо для того, щоб у Рівному було ще більше зручного простору для всіх мешканців міста. Приємно, що Рівненський ЦНАП отримав відзнаку #ДоступноРекомендує, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Крок за кроком будуємо безпечне, сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян! Рідне місто починається з тебе!

Луцьк та Рівне

Наших сім днів у Луцьку та Рівному за три хвилини! Виявляємо неякісну реставрацію вулиць, нагадуємо про потребу зручного простору для всіх і нагороджуємо безбар’єрні локації наліпками #ДоступноРекомендує ? Уже зовсім скоро ми вирушимо до наступних міст і продовжимо перевіряти їх на доступність для маломобільних груп населення.Проект здійснюємо за підтримки British Embassy Kyiv.P.S. У Луцьку Дмитро Щебетюк загубив свого домашнього гімалайського бика — я́ка та довго його кликав ? Гадаєте, Дмитро знайшов його? ?Іра Кантарія Oksana Maiboroda Оля Підгородецька Maxim Bezeka Андрей Соломин Юлія Євпак Дем'ян Петрик

Опубліковано Доступно.UA Вівторок, 23 липня 2019 р.

P.S. У Луцьку Дмитро Щебетюк загубив свого домашнього гімалайського бика — я́ка та довго його кликав ? Гадаєте, Дмитро знайшов його? ?

Іра Кантарія Oksana Maiboroda Оля Підгородецька Maxim Bezeka Андрей Соломин Юлія Євпак Дем’ян Петрик

 

 

 

https://www.facebook.com/watch/?v=573385156527411

, , , , , переглядів: 566
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *