“Відкриваю новий етап у житті”, – як директор рівненського ЦНАПу попрощалася з посадою

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
24.09.2019  10:00

“Відкриваю новий етап у житті”, – як директор рівненського ЦНАПу попрощалася з посадою

Директор Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному Юлія Шигорева розповіла про те, що закриває період свого життя на посаді директора.

Про плани на майбутнє та причину такого рішення – не розповідає. Водночас дякує всім за те, що підтримували усі амбітні проекти, вірили в колектив та його розвиток.

  • Чотири роки повної довіри, любові та перемог❤️! Чотири роки натхненної, щоденної праці на результат з Вами, Мої неймовірні, Моя улюблена команда Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному Дякую Вам за емоції, натхнення та любов! Таку чисту та щиру) Дякую Вам Хомко Володимир, без Вашої політичної волі, підтримки та віри в Нас не було б реалізовано жодного проекту, дякую! Дякую Вам Віталій Герман, що дали можливість бути частиною змін, довірили мені цей чудовий колектив, повірили в мене! Сьогодні закриваю неймовірний період в чотири роки, відкриваю новий етап у житті. Про плани наразі не буду, на все свій час. Люблю Вас щиро❤️Ваша Ю.С.

Заступник міського голови Рівного Віталій Герман подякував вже екс-директору за гарні і теплі слова.

“Велике Вам Спасибі за щоденну натхненну працю на результат і любов до Центр надання адміністративних послуг у місті Рівному . Ваш особистий внесок у розвиток Рівненського ЦНАПу та покращення якості життя рівнян, важко оцінити. Любимо, цінуємо і поважаємо. Тому, я хочу щиро побажати Вам любові до життя, успіху, удачі, нових ідей і нових перемог”, – написав заступник мера.

, , , , переглядів: 2 313
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *