Відмінні умови для лікування маленьких пацієнтів забезпечено завдяки клієнтам ПриватБанку

Гринюк Перевезення
27.02.2018

Відмінні умови для лікування маленьких пацієнтів забезпечено завдяки клієнтам ПриватБанку

Сьогодні завдяки Фонд “Допомагати просто” та клієнтам ПриватБанку, які жертвували кошти на благодійність, проведено капітальний ремонт ванної та маніпуляційної кімнати в Міської дитячої лікарні Рівненської міської ради на загальну суму близько 245 тис. грн.

Завдяки внескам благодійників проведено ремонт ванної кімнати приймального відділення, в якій проводиться санітарно – гігієнічна обробка хворих: неодноразово ремонтована місцями плитка, старенька зношена ванна, перекошений чавунний радіатор, аварійний стік, пошкоджені двері справляли гнітюче враження на діток та батьків. Не дивлячись на дбайливе ставлення персоналу комінукації, встановлені у  шістдесятих роках минулого століття, потребували заміни. Тут зроблено комплексний ремонт – замінені труби, батареї, сантехніка, бойлер та меблі. Встановлено нові двері, покладено новий лінолеум та замінено освітлення.

 

Крім цього відремонтовано процедурний кабінет педіатричного відділення № 3. Тут було тускле освітлення, похмурі стіни, сіра стеля, перекошені від часу вхідні двері, зношені за час експлуатації комунікації. Працю персоналу в таких умовах без перебільшення можна назвати героїчною. Після проведеного ремонту кабінети засяяли, замінені комунікації та обладнання віддзеркалюють, світлодіодні світильники наповнили кімнати світлом, в новеньких меблях комфортно розміщується медичне обладнання.

“Місія Благодійного фонду «Допомагати просто!» – це надавати допомогу в лікуванні дітей здебільшого шляхом купівлі медичного обладнання. – розповідає директор Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку Юрій Войтенко. – До слова, торік ми через Фонд придбали для лікарень Рівненщини медичного обладнання на суму понад мільйон гривень. Ремонт ванної кімнати і муніпуляційного кабінету в міській дитячій лікарні – це своєрідний експеримент. Ми вирішили спробувати надати новий вид допомоги у вигляді впровадження інфраструктурних проекти. Результатом дуже задоволені. Дякую підрядникам, залученим до виконання цих робіт, дуже якісно виконані всі роботи. Відтак, я переконаний, що цей експеримент – надання допомоги у вигляді ремонтних робіт – підхоплять інші регіони”.

“Наша співпраця з ПриватБанком системна. Були вже ліки, апаратура для відділення інтенсивної терапії та реанімації. – розповідає Микола Надєйко, головний лікар міської дитячої лікарні. – А ремонти допомагають покращити умови лікування та підвищити якість медичної допомоги. Дуже вдячний людям із ПриватБанку, які вміють працювати і вміють робити багато доброчинних справ. У конкретному випадку – для дітей міста”.

“Головне, – наголошує Юрій Войтенко, – що творцями всіх цих добрих справ є клієнти ПриватБанку, 975 тисяч з яких торік долучилися до благодійних проектів Фонду «Допомагати просто». Тобто майже на 50 відсотків більше, ніж у 2016 році. Це говорить про те, що наші люди готові допомагати одне одному. Необхідно лише надати для цього зручний інструмент, що й зробив ПриватБанк. Наша фінансова установа забезпечує не тільки зручне збирання благодійних коштів, а й повний контроль за їхнім використанням – проведенням тендерів на закупівлю обладнання та ліків, їхньою доставкою і використанням у медичних закладах”.

Клієнти ПриватБанку беруть участь у благодійних проектах, спрямованих на підтримку дітей-сиріт, тяжкохворих дітей, та цільових проектах допомоги постраждалим від стихійних лих і катастроф, програмах допомоги українській армії та пораненим бійцям.

Допомагати – це дійсно просто! Перерахувати благодійні внески можна через будь-який банкомат ПриватБанку, термінал самообслуговування чи Інтернет-банк Приват24, сайт blago.pb.ua.

На сьогодні загальна сума пожертв до фонду «Допомагати просто!» становить близько 100 млн грн. (https://blago.privatbank.ua/)

В Рівненскій області протягом 2017 року надано допомоги більше ніж на 1 млн.грн.

вересень 2017р. – Сарненська центральна районна лікарня отримала два компактні монітори пацієнта  PRIZM3 ENST та додаткові датчики для відстежування стану новонароджених. Також для потреб лікарні придбано Шприцевий насос Heaco SN-50C66 – сума 90 тис. грн.

вересень 2017р. – Рівненська дитяча обласна лікарня. Завдяки благодійним внескам небайдужих клієнтів та співробітникам ПриватБанку, в лабораторії клініки з’явився сучасний німецький гематологічний автоматичний аналізатор HumanCount 80TS (з комплектом реагентів на один рік безперебійної роботи) та обладнання для неврологічного відділення – комплекс цілодобової реєстрації електроенцефалограми (ЕЕГ) з відеореєстрацією поведінки дитини BRAINTEST-24. Загальна вартість пожертви становила близько 520 тис. грн.

грудень 2017р. – Костопільська центральна районна лікарня отримала дороговартісне медичне обладнання – Гастрофіброскоп Pentax FG-29V. Він призначений для проведення фіброгастродуоденоскопічного обстеження, лікувальних маніпуляцій (видалення чужородних тіл, зупинки кровотеч із верикозно-розширених вен стравоходу, шлунково-дуоденальних кровотеч та іншіх процедур медикаментозним та хірургічним методами) – сума 500 тис. грн.

 

, , , , , , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *