Відмінні умови для лікування маленьких пацієнтів забезпечено завдяки клієнтам ПриватБанку

Щасливе
27.02.2018  10:46

Відмінні умови для лікування маленьких пацієнтів забезпечено завдяки клієнтам ПриватБанку

Сьогодні завдяки Фонд “Допомагати просто” та клієнтам ПриватБанку, які жертвували кошти на благодійність, проведено капітальний ремонт ванної та маніпуляційної кімнати в Міської дитячої лікарні Рівненської міської ради на загальну суму близько 245 тис. грн.

Завдяки внескам благодійників проведено ремонт ванної кімнати приймального відділення, в якій проводиться санітарно – гігієнічна обробка хворих: неодноразово ремонтована місцями плитка, старенька зношена ванна, перекошений чавунний радіатор, аварійний стік, пошкоджені двері справляли гнітюче враження на діток та батьків. Не дивлячись на дбайливе ставлення персоналу комінукації, встановлені у  шістдесятих роках минулого століття, потребували заміни. Тут зроблено комплексний ремонт – замінені труби, батареї, сантехніка, бойлер та меблі. Встановлено нові двері, покладено новий лінолеум та замінено освітлення.

 

Крім цього відремонтовано процедурний кабінет педіатричного відділення № 3. Тут було тускле освітлення, похмурі стіни, сіра стеля, перекошені від часу вхідні двері, зношені за час експлуатації комунікації. Працю персоналу в таких умовах без перебільшення можна назвати героїчною. Після проведеного ремонту кабінети засяяли, замінені комунікації та обладнання віддзеркалюють, світлодіодні світильники наповнили кімнати світлом, в новеньких меблях комфортно розміщується медичне обладнання.

“Місія Благодійного фонду «Допомагати просто!» – це надавати допомогу в лікуванні дітей здебільшого шляхом купівлі медичного обладнання. – розповідає директор Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку Юрій Войтенко. – До слова, торік ми через Фонд придбали для лікарень Рівненщини медичного обладнання на суму понад мільйон гривень. Ремонт ванної кімнати і муніпуляційного кабінету в міській дитячій лікарні – це своєрідний експеримент. Ми вирішили спробувати надати новий вид допомоги у вигляді впровадження інфраструктурних проекти. Результатом дуже задоволені. Дякую підрядникам, залученим до виконання цих робіт, дуже якісно виконані всі роботи. Відтак, я переконаний, що цей експеримент – надання допомоги у вигляді ремонтних робіт – підхоплять інші регіони”.

“Наша співпраця з ПриватБанком системна. Були вже ліки, апаратура для відділення інтенсивної терапії та реанімації. – розповідає Микола Надєйко, головний лікар міської дитячої лікарні. – А ремонти допомагають покращити умови лікування та підвищити якість медичної допомоги. Дуже вдячний людям із ПриватБанку, які вміють працювати і вміють робити багато доброчинних справ. У конкретному випадку – для дітей міста”.

“Головне, – наголошує Юрій Войтенко, – що творцями всіх цих добрих справ є клієнти ПриватБанку, 975 тисяч з яких торік долучилися до благодійних проектів Фонду «Допомагати просто». Тобто майже на 50 відсотків більше, ніж у 2016 році. Це говорить про те, що наші люди готові допомагати одне одному. Необхідно лише надати для цього зручний інструмент, що й зробив ПриватБанк. Наша фінансова установа забезпечує не тільки зручне збирання благодійних коштів, а й повний контроль за їхнім використанням – проведенням тендерів на закупівлю обладнання та ліків, їхньою доставкою і використанням у медичних закладах”.

Клієнти ПриватБанку беруть участь у благодійних проектах, спрямованих на підтримку дітей-сиріт, тяжкохворих дітей, та цільових проектах допомоги постраждалим від стихійних лих і катастроф, програмах допомоги українській армії та пораненим бійцям.

Допомагати – це дійсно просто! Перерахувати благодійні внески можна через будь-який банкомат ПриватБанку, термінал самообслуговування чи Інтернет-банк Приват24, сайт blago.pb.ua.

На сьогодні загальна сума пожертв до фонду «Допомагати просто!» становить близько 100 млн грн. (https://blago.privatbank.ua/)

В Рівненскій області протягом 2017 року надано допомоги більше ніж на 1 млн.грн.

вересень 2017р. – Сарненська центральна районна лікарня отримала два компактні монітори пацієнта  PRIZM3 ENST та додаткові датчики для відстежування стану новонароджених. Також для потреб лікарні придбано Шприцевий насос Heaco SN-50C66 – сума 90 тис. грн.

вересень 2017р. – Рівненська дитяча обласна лікарня. Завдяки благодійним внескам небайдужих клієнтів та співробітникам ПриватБанку, в лабораторії клініки з’явився сучасний німецький гематологічний автоматичний аналізатор HumanCount 80TS (з комплектом реагентів на один рік безперебійної роботи) та обладнання для неврологічного відділення – комплекс цілодобової реєстрації електроенцефалограми (ЕЕГ) з відеореєстрацією поведінки дитини BRAINTEST-24. Загальна вартість пожертви становила близько 520 тис. грн.

грудень 2017р. – Костопільська центральна районна лікарня отримала дороговартісне медичне обладнання – Гастрофіброскоп Pentax FG-29V. Він призначений для проведення фіброгастродуоденоскопічного обстеження, лікувальних маніпуляцій (видалення чужородних тіл, зупинки кровотеч із верикозно-розширених вен стравоходу, шлунково-дуоденальних кровотеч та іншіх процедур медикаментозним та хірургічним методами) – сума 500 тис. грн.

 

, , , , , , , переглядів: 791

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *