Відомі рівнянки поділилися думками про День Матері

PodologRivne
12.05.2019

Відомі рівнянки поділилися думками про День Матері

Мама– таке сильне, могутнє слово, в той час ніжне і незмінне. Для кожної жінки бути мамою – це найвища нагорода від Небес. Традиційно День Матері відзначаємо у другу неділю травня.  Сайт “Рівняни” разом з рівненськими мамами приєднується до всіх вітань у цей день:

“У сучасному світі, коли жінка має багато обов’язків – вона працює, займається домашніми справами, є берегинею сімейного вогнища, справжньою розрадою для жінки є материнство. Для мами немає більшого щастя, ніж щасливі усмішки дітей. Бажаю усім матусям Рівного душевної гармонії та сімейного затишку. Нехай кожна дитинка відчує материнську любов, а кожна жінка зможе насолодитись радістю материнства. Матусі ви усі єдинні і неймовірні!” – Інна Козакевич ( мама юної моделі, що вже відома в Америці – Аліна Козакевич).

“Вітаю любі матусі ))
Сьогодні в нас прекрасне свято. Певне найближче та найцінніше для жінок )
Адже найбільша насолода це бути – МАМОЮ.
Найбільша нагорода від Бога це – діти. Адже вони продовження нас та відображення.
Дуже хочеться побажати вам любові. До себе, як до жінки і до дітей. Бо коли мама любить себе та цінує діти це відчувають. І тоді щаслива вся сім’я.
А також потрібно безмежно, жертовно любити дітей. Вкладати в них душу. Показувати власним прикладом… Вони, як губки вбирають усе що відбувається в сім’ї.
Тому надзвичайно важливо, щоб ви поважали, цінували, довіряли та благословляли свою малечу.
Бережіть будь ласка себе та своє здоров’я, цінуйте та шануйтеся.
Адже жінка це – берегиня. І дуже хочеться щоб ви наші, любі матусі були самими щасливими.” – Олена Тоюнда ( мама, що бореться за життя маленької Даринки)

“Кожна людина, у кого є мама, має велику розкіш від Бога, яку необхідно цінувати, пестити і лілеїти! Кожна жінка, яка в житті відчула щастя материнства – є найщасливішою у світі! Користуючись нагодою хотіла б привітати кожну матусю, побажати бути благословенною у всьому в житті, мати міцне здоров`я і чути завжди сміх дітей, онуків, чи правнуків, адже це безцінний дар! Окремо вітаю свою рідненьку матусю, з великою вдячністю і шаною за все у житті, бажаю бути завжди такою ж прекрасною, немов весна, квітучою, як літо, нехай життя буде прекрасним і теплим, як золота осінь, а дні, проведені у колі дітей, та онуків- казковими, як у засніжену морозну зиму!” – Ліана Диновська ( багатодітна мама, благодійниця, правозахисниця).

Мама  це – Ангел, якого Господь послав на землю, для захисту, оберегу, а найголовніше – любові! Вітаємо усіх, хто вже пізнав цю радість, усіх, хто вже незабаром відчує, й усіх, хто вже сьогодні почує:

“Вітаю, тебе – мамочко!”

З Днем Матері!

, , , , , , переглядів: 1 102


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *