Відомий рівненський лікар: “Нас не врятує ненависть до депутатів”

Щасливе
31.10.2017  11:00

Відомий рівненський лікар: “Нас не врятує ненависть до депутатів”

Відомий рівненський лікар-анестезіолог Павло Сільковський на своїй сторінці у фейсбук часто викладає свої роздуми про життя, суспільство та події, які “нас слуху” по всій країні.

Цього разу він нагадав про свій пост, який він писав рік тому, але нині він теж надзвичайно актуальний:

Насправді, злодії – не лише слуги народу. І це дуже боляче. Лише вчора мене знайомили з тонкощами додавання різних рідин у м’ясо на ковбаснях для прибавки ваги м’ясних виробів. Дядько з села розводить сметану молоком чи водою і додає смекту для густини, а потім продає мамам з маленькими дітками як натуральне. А бабці на ринку купують інкубаторські яйця, підмащують курячим послідом і продають як домашні.

Хтось підкручує вагу, хтось не доливає бензину, хтось не дисипає цементу в бетон, а хтось не докидає асфальту на дорогу. Хтось не вводить призначені медикаменти, а хтось тягне речі з роботи. Хтось розпиває спиртне прямо у дворі перед дітьми, розкидаючи при цьому сміття навколо. А на вимогу викликаних поліцейських припинити це, кидає у відповідь: “А нехай Лещенко спочатку продасть свою квартиру!”

Кожен відповідальний на своєму рівні і може бути таким жорстким до оточуючих, якщо є безкомпромісним до себе. Як би того не хотілося, але нас не врятує ненависть до депутатів. Вони, зрештою, представляють наше ж суспільство. Можливості проявится просто стали більшими. Але нас врятує ненависть до зла, навіть якщо воно у власному виконанні. Почитайте Біблію і побачите, що суспільство не може мати повного успіху доти, поки підкручена вага і зменшений літр не стануть однаково огидними як для покупців, так і для продавців.

Опубліковано Paul Silkovskyi 1 серпня 2016 р.

 

, , , , , переглядів: 1 738

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *