Відтепер допомогти тваринам Рівненського зоопарку стало ще простіше

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
14.06.2017  10:19

У ПриватБанку вже вкотре доводять рівнянам, що вони не просто банк, а ще й прогресивна ІТ-компанія. Так, 13 червня у Рівненському зоопарку відбулась презентація нової технологічної послуги, яка дає можливість допомогти тваринам з допомогою QR-коду. Таким чином, Рівненський зоопарк став першим в Україні, де доступний такий сервіс.

 

 

Як зазначив директор Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій ВОЙТЕНКО, смартфони сьогодні стали невід’ємним атрибутом сучасної людини. Сьогодні мобільним додатком Приват24 користуються більше 7 мільйонів українців і майже половина із зареєстрованих користується додатком щоденно. ПриватБанк не може залишатися осторонь процесів “смартфонізації”, тому регулярно пропонує клієнтам нові зручні послуги та сервіси.

Ініціатива залучення зоопарку до проекту з’явилася не випадково. Директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Войтенко розповідає, що він і сам неодноразово відвідував Рівненський зоопарк із сім’єю і був приємно вражений масштабами закладу та умовами, які створюють працівники зоопарку для тварин:

– Я відвідував дуже багато зоопарків і можу впевнено сказати, що в Рівному ми маємо один з найкращих зоопарків України. Але в той же час ми розуміємо, що чудес не буває і вся та краса, яку ми бачимо, потребує постійного фінансування. Тому вважаємо своїм обов’язком надати можливість для благодійників, які хочуть допомогти зоопарку, робити це технологічно, швидко і зручно. Поки сума мінімальна – 5 грн, але вже дуже скоро ми вдосконалимо сервіс і суму благодійності можна буде обрати самостійно. Думаю, що така ініціатива стане популярною і зоопарк буде отримувати цю допомогу на регулярній основі.

Щоб перерахувати кошти для зоопарку, потрібно зайти в додаток Приват24 і просканувати відповідний QR-код. Додатково вводити нічого не потрібно. Сама процедура сплати займає не більше двох хвилин. QR-коди будуть розвішані по всій території зоопарку і кожен бажаючий зможе зробити всій внесок на розвиток рівненської перлини. Варто зауважити, що для того, щоб допомогти, в зоопарк іти не обов’язково. Достатньо просканувати QR-код, опублікований на сайті “Рівняни”, який прикруплений у зоопарку біля кожного вольєра або ж зайти у будь-яке відділення ПриватБанку.

 

 


 

 

Найбільш такій ініціативі радіє директор Рівненського зоопарку Олег ПАВЛЮК. Зауважує, що підтримка роботи зоопарку – це не тільки щоденна клопітка праця, а й постійна необхідність у коштах. Тому навіть 5 грн, перерахованих від небайдужих громадян, допоможуть забезпечити комфортніші умови для перебування тваринок.

– Грошей для зоопарку ми потребуємо постійно. Особливо, коли є незаплановані витрати. Так, для прикладу, минулого тижня в нас народилося маля пуми, – розповідає Олег Павлюк. – Зоопарк не був до цього готовий. Слава Богу, дитинча живе і здорове, проте ми розуміємо, що йому і мамі потрібен зараз спокій та новий більший вольєр. На жаль, для цього немає поки коштів. Тож ми повісимо QR-код біля вольєру і проведемо акцію для збору коштів на добудову приміщення. Сподіваюся, що скоро ми зможемо дати кращі умови і для маляти, і для його мами.

На цьому ініціативи найбільшого банку країни не закінчуються і невдовзі можна буде розраховуватися за вхід до звіринцю з допомогою QR-коду. Як додає директор зоопарку, це дозволить зменшити навантаження на каси і зменшити черги на вході.

 

 

До речі, QR-коди активно впроваджують у нашому місті. Так, лише нещодавно QR-коди стали доступними для оплати комунальних послуг через Приват24, а вже сьогодні рівняни можуть долучатися до благодійності через сервіс Приват24. Як зазначають у ПриватБанку – це лише перші кроки. Надалі планується ввести QR-коди для перерахування благодійної допомоги в дитячій лікарні, оплачувати внески у дитячих садочках, платити за вхід у музеях, а ще ведуться активні переговори з міською владою щодо впровадження QR-кодів у міському транспорті. Тож скоро рівняни зможуть розраховуватися за проїзд без готівки, решти та затримок – достатньо буде лише просканувати QR-код і пред’явити його водієві.

Як можна зробити благодійний платіж на потреби Рівненського зо…

Відтепер рівняни можуть допомогти Рівненський зоопарк та сплатити благодійний платіж на потреби тварин за допомогою QR-коду та додатку Приват24. Як пообіцяли представники ПриватБанку та Рівненського зоопарку, згодом за такою самою технологією можна буде оплачувати і вхідний квиток у звіринець! На відео: директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрий Войтенко детально пояснює, як саме це працює

Опубліковано Рівняни 13 червня 2017 р.

, , , переглядів: 1 640

На правах рекламиЗалишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *