Відтепер рівненські держслужбовці можуть заповнити е-декларацію з допомогою Приват24

Щасливе
13.03.2017  17:51

З 1 січня 2017 року розпочалась друга хвиля електронного декларування, яка триватиме до 31 березня 2017 року включно.  До топ-декларантів і службовців середнього рівня з першої хвилі е-декларування, що розпочалася 1 вересня минулого року, загальною кількістю близько 100 тисяч – зараз мають приєднатися та подати свої е-декларації за минулий рік ще близько 700-800 тисяч службових і посадових осіб, які працюють в органах влади та місцевого самоврядування, у державних та комунальних установах, закладах і організаціях.

Як повідомили у банку, ПриватБанк готовий надати держслужбовцям сервіс “Електронно-цифровий підпис” (ЕЦП), за допомогою якого можна подати електронну декларацію про доходи. Замовити сертифікат для підписання декларацій з ЕЦП можна в електронному банку Приват24, розділ «Усі послуги» > “Бізнес” > “Замовити, додати сертифікат”.

Також держслужбовцям ПриватБанк надає послугу формування податкових виписок в електронному форматі через Приват24. За допомогою цього сервісу в два кліки можна отримати необхідні для внесення в декларацію виписки про доходи та витрати за рахунками, які відкрито в банку.

“Отримати необхідну інформацію для заповнення декларації можна з дому або офісу, витративши на це кілька хвилин, – розповідає директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Войтенко. – Усі дані передаються в зашифрованому вигляді і не розголошуються. З сервісом “ЕЦП” можна уникнути довгих черг, витрачених нервів і часу, а також відмовитись від паперової тяганини”.

Інформацію для заповнення декларації можна легко знайти в Приват24 – меню “Усі послуги” > “Послуги” > “Створити довідку”.

Тим, хто планує себе реалізувати в сфері державного управління, варто знати, що відповідно до Закону вони теж зобов’язані подавати електронну декларацію про доходи осіб, які беруть участь в конкурсі до призначення або обрання на відповідну посаду.  Закон України “Про державну службу” передбачає подання двох декларацій в процесі такого відбору: перша декларація подається особою, яка бажає взяти участь у конкурсі на заняття вакантної посади державної служби, разом із іншими документами для участі в конкурсі; друга декларація подається зазначеною особою, якщо вона перемогла в конкурсі, перед її призначенням на посаду (стаття 25 Закону “Про державну службу”). В обох випадках декларація подається за минулий рік.

, , переглядів: 1 476Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *