Відтепер рівняни можуть оформити субсидію у ЦНАПі

Регіонтехсервіс
Щасливе
01.08.2019  08:15

Відтепер рівняни можуть оформити субсидію у ЦНАПі

Для зручності своїх клієнтів Рівненський центр надання адміністративних послуг тепер надаватиме консультації та прийматиме заяви для оформлення субсидій.

  • З 1 серпня 2019 року у Центрі надання адміністративних послуг у місті Рівному буде здійснюватися надання консультацій, прийом заяв і документів, та видача повідомлення про призначення/відмову в призначенні житлової субсидії, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Прийняття документів для отримання житлової субсидії, на сьогоднішній день, здійснюється за територіальним принципом приналежності домоволодіння до певного пункту прийому, проте у ЦНАПі документи можна буде подати незалежно від місця розташування Вашого житла.

У ЦНАПі зазначають, що зменшення часу, який заявник витрачає для отримання адміністративних послуги та покращення якості їх надання – головний пріоритет взаємодії Центру надання адміністративних послуг у місті Рівному та Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Крок за кроком будуємо безпечне, сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян!
Рідне місто починається з тебе!??

, , , , переглядів: 1 097
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *