Військові знаходять відпочинок та підтримку у парку “Оствиця”

Щасливе
23.03.2024  18:00

Цієї суботи військовослужбовці, які перебувають на лікуванні та реабілітації, отримали можливість відчути смак відпочинку та підтримки поза стінами лікарні. Громадська організація “Коло успіху”, спільно з Рівненською обласною клінічною лікарнею імені Юрія Семенюка, організували особливий день для військових у парку історичної реконструкції “Оствиця”.

Спочатку гості отримали можливість насолодитися приємним обідом з зеленого борщу, а після – розпочали екскурсію по території парку. Вони побачили давні човни, історичні репліки та житло українців минулих століть, що сприяло кращому розумінню історії своєї країни.

Протягом дня військові брали участь у цікавих настільних іграх та квесті, організованих волонтерами. Не обійшлося без веселих конкурсів та інтерактивних розваг. Лікарняні клоуни “Червоні носи” також долучилися до заходу, надаючи свою підтримку та розважаючи учасників.

На завершення всіх гостей порадували смачним закарпатським баношем, атмосферу якого доповнили пісні під гітару. Цей день став особливим дотиком підтримки та відпочинку для воїнів, які віддали своє здоров’я за мир та безпеку нашої країни.

переглядів: 138


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *