Військовослужбовцям передали два автомобілі з Рівного

Щасливе
26 березня ще два відремонтовані автомобілі передали захисникам України. 
Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк:
– Автомобілі – це одна з гострих потреб українських військових сьогодні, адже допомагають швидше та ефективніше виконувати задачі ЗСУ та Територіальної Оборони, забезпечуючи мобільність. Дякую рівненським активістам і волонтерам, котрі сьогодні пліч-о-пліч із захисниками та захисницями України…
, Переглядів: 838

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *