“ВІКНОВА” та ТМ РЕХАУ – віконні партнери ПриватБанку за програмою “Теплі кредити”

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
09.06.2017  11:04

“ВІКНОВА” та ТМ РЕХАУ – віконні партнери ПриватБанку за програмою “Теплі кредити”

Завдяки співпраці ПриватБанку та компанія РЕНОМЕ ПАРТНЕР у новому відкритому фірмовому салоні ТМ “Вікнова”, що розташований за адресою м.Рівне, вул. Соборна 364 В, можна скористатись державною програмою “Теплі кредити”, та отримати компенсацію за встановленні вікна. В сучасному обладнаному шоу-румі клієнти можуть ознайомитись і протестувати можливості сучасних віконних конструкцій на базі профільних систем REHAU, а за допомогою професіоналів навіть долучитись до конструювання та створення дизайну власного вікна.

“Для отримання “Теплих кредитів” спеціально для  клієнтів ПриватБанку у фірмовому салоні нового формату ТМ “Вікнова” встановлено POS-термінал ПриватБанку.  – розповідає Ольга Загребельна, керівник напрямку “Оплата частинами” Північно-Західного РУ ПриватБанку. – Після фахових консультацій працівників магазину, клієнт визначається із потрібним товаром та здійснює оплату його за допомогою картки ПриватБанку “Універсальна” скориставшись сервісом “Оплата частинами” чи “Миттєва розстрочка”. Далі, після проходження процедури реєстрації, проводиться компенсація витрачених коштів від держави”.

Заявку на відшкодування клієнт подає дистанційно. Йому необхідно зайти у Приват24 – ”Оплата частинами” – “Теплі кредити” та вказати наступні дані – адреса встановлення обладнання, чи є клієнт субсідантом і прикріпити рахунок-фактуру. Заявку на компенсацію можна подати по “Теплих кредитах”, оформлених із 1 березня 2017 року. На щомісячній основі ПриватБанк формуватиме реєстри позичальників, які оформили кредит, і подаватиме агентству Держенергоефективності. До реєстру потраплятимуть кредити, в яких є товари відповідні рекомендаціям. Компенсацію держави банк перераховуватиме на кредитну карту клієнта, по якій була оформлена “Оплата частинами” чи “Миттєва розстрочка”.

Цього року ПриватБанк уперше став партнером державної програми енергоефективності «Теплі кредити» з найнижчими ставками кредитування – до 18%, без додаткових умов і прихованих комісій. Для клієнтів передбачено державну компенсацію: 20% суми кредиту для фізичних осіб у разі купівлі опалювальних котлів на альтернативних видах палива, 35% – для фізичних осіб на індивідуальне утеплення житла, в т.ч. встановленню енергозберігаючих вікон, 40% – на утеплення для ОСББ. А у разі проживання в будинку одержувачів субсидій – компенсація може вирости до 70%. Перелік магазинів-партнерів ПриватБанку по програмі “Теплі кредити” постійно доповнюється. За останній період до партнерства з ПриватБанком долучилось понад 50 підприємств, що спеціалізуються на реалізації енергозберігаючого обладнання.

Довідка: ТОВ РЕНОМЕ-ПАРТНЕР, засноване у 2000 році і належить до групи компаній “РЕНОМЕ”. Представляє будівельний напрямок групи, зокрема виробництво віконних конструкцій, і на сьогодні є одним з авторитетних виробників металопластикових вікон в Західній Україні. Від моменту випуску першого вікна і до тепер продукція виготовляється виключно з  німецького профілю REHAU і фурнітури WINKHAUS.

, , , переглядів: 1 428Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *