“Він просто злякався реваншу”, – рівняни про припинення кар’єри Володимира Кличко

Щасливе
04.08.2017  09:33

Володимир Кличко оголосив про те, що його боксерська кар’єра підійшла до свого завершення. Таке рішення боксера рівняни сприйняли неоднозначно. Одні впевнені, що це вірний крок,інші – наголошують, що Володимир просто боїться знову програти у матчі-реванші.

Український боксер Володимир Кличко оголосив про завершення кар’єри. Заява спортсмена опублікована на його офіційному сайті.

«Замість того, щоб сказати: «Спасибі, хлопці, і до побачення», я хочу запросити вас продовжити цю нову і захопливу мандрівку разом, зі мною і з брендом «Кличко». Лише разом ми креативні, продуктивні і творчі, по-справжньому сильні, у всіх справах», – сказав багаторазовий чемпіон світу у важкій вазі за кількома професійними боксерськими версіями.

У соціальних мережах рівняни активно обговорюють таке рішення боксера. Нам вдалося зібрати кілька цікавих коментарів з цього приводу:

  • Рішення Кличка означає, що Володимир відмовляється від матч-реваншу з британцем Ентоні Джошуа. Тим самим може впевнено сказати, що він злякався.
  • Кличко просто боїться знову програти Джошуа.
  • Немає тут, що казати – він – легенда.
  • «Замість того, щоб сказати: «Спасибі, хлопці, і до побачення», я хочу запросити вас продовжити цю нову і захопливу мандрівку разом, зі мною і з брендом «Кличко». Лише разом ми креативні, продуктивні і творчі, по-справжньому сильні, у всіх справах»

    НЕ вірю, що Кличко зміг би це сказати навіть з 10-го разу)))

  • Нарешті Бог дав розуму.
  • Они оба Об**** вглазах украинцев вместо того чтобы красиво уйти. Отбили им мозги похоже,судя по мэру Киева
  • Гордість України!
, , , , переглядів: 1 180
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *