“Вишивана” сесія: депутати прийшли на засідання у народному вбранні (+ФОТОФАКТ)

Щасливе

Сьогодні чергова сесія в Рівненській міській раді. Так, як 17 травня в Україні відзначають День вишиванки, народні обранці прийшли на засідання у народному вбранні. На сесії присутні 35 депутатів.

, , , , , Переглядів: 2 076

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *