Вісім шансів на виживання: рівнянин-воїн ділиться своєю дивовижною історією

Щасливе
14.03.2024  15:00

Десять років тому, в 2014 році, один чоловік виявився серед перших, хто потрапив під мобілізацію до Збройних Сил України. Рік він пройшов службу на бойовій машині піхоти та побував у найнебезпечніших точках на фронті. Хоча він сподівався, що все це вже позаду, нова загроза з’явилася з повним масштабом.

У жовтні 2022 року Богдан приєднався до прикордонників Донецького прикордонного загону. Під час військових дій він діяв як технік-водій, а потім став тимчасовим командиром застави вогневої підтримки. Потреба взяти участь у врятуванні життів пішоходів була великою, і всі без вагань вирушили на допомогу.

Внаслідок інтенсивних обстрілів майже всі транспортні засоби прикордонників були знищені, лише старий УАЗ міг ще триматися на колесах. Однак через проблеми з гальмами водієм було прийнято саме того, хто мав досвід водіння в умовах бойових дій.

Подвійна втрата: Рівне попрощається з двома героями

У бою прикордонники зазнали важких втрат, але Богдану довелося прийняти на себе відповідальність за керівництво групою. Він зізнався, що одним з найскладніших моментів було правильно спланувати переміщення, оскільки саме дорога стала найбільш небезпечним місцем.

Незважаючи на великий ризик, вони змогли врятувати життя кількох поранених та вивести їх з-під обстрілу. Проте втрата побратимів і важкі моменти залишилися в пам’яті Богдана як найбільш випробувальні.

Після бою Богдан повернувся до роботи, залишаючи за собою десятки кілометрів дороги, які несли з собою небезпеку та загрозу. І, незважаючи на труднощі, йому вдалося врятувати не лише своє життя, але й життя інших.

, , , , переглядів: 52


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *