Віталій Герман: ” В Одесі я придивився, що ми можемо втілити у Рівному”

Щасливе
04.07.2019  10:00

Нещодавно делегація Рівненської області, представником від міста Рінве, в якій був заступник міського голови Рівного Віталій Герман відвідала ХV Український муніципальний форум в Одесі.

Ми запитали у Віталія Германа про враження від форуму і найголовніше: чи привіз він з Одеси якісь цікаві ідеї для Рівного.

  • «Муніципальний Форум в Одесі, який організувала Асоціація міст України це майбутнє, адже це результат сукупності дій сьогодні. Дуже сподобалася емоційна вітальна промова мера Одеси Геннадія Труханова. Надзвичайно емоційно і від серця. Фахово та авторитетно виступив міський голова Києва Віталій Кличко. Під час роботи Форуму кожен спікер надихає, адже це спілкування з колегами, де ми обмінялися власними думками та проблемними питаннями, дізнались про кращі практики міст та  ОТГ, я вже придивився, що ми можемо у нас у Рівному застосувати. Форум – це своєрідний з’їзд профспілок органів місцевого самоврядування, адже АМУ захищає інтереси  ОМС, багато працює над законодавчою базою, консультує з різних питань, тому їх робота є надзвичайно важливою. Я вважаю, що кращого рецепту довіри до влади, як розвинуті органі місцевого самоврядування – немає.  Водночас, хочу відзначити високий рівень організації Муніципального  Форуму. Атмосфера була робоча і здорова, адже ми усі разом відвідали дружній футбольний матч між збірними мерів Українських і Словацьких міст.»
, , , , , переглядів: 743Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *