Вітаємо Домову Службу з 17-ою річницею!

Щасливе
01.10.2019  14:00

Вітаємо Домову Службу з 17-ою річницею!

1 жовтня “Домова служба” відзначає 17 років від дня заснування. Керівник та ідеолог популярної у Рівному сервісної служби Валерій Гусак розповідає про про бізнес-ідею та втілення її у життя.

“17 років тому «той, що в мені сидить» підказав тему Домової служби. Вже запустивши і розвинувши цю структуру я неодноразово думав, чому саме мені внесли цю ідею? Чому в жодному з інших міст України за всі 15 років існування Домової служби нікому з людей не приходило розуміння, як це можна реалізувати? Чому всі інші подібні структури розсипаються через кілька років свого існування, а Домова служба крок за кроком розвивається? Чому всі інші ідеї, які я пробував робити паралельно з Домовою службою не вдавались, а ця структура росла? В чому основний ключ успіху всіх людей, яких єднає Домова служба і чому інші люди, які реалізовуються на цьому полі не досягають бажаного? Спробую розкрити грані своєї місії з назвою «Домова служба».
Все почалось в дитинстві, коли мені чомусь завжди хотілось слабих зробити сильними. В різних спортивних іграх я збирав слабших і без вагань змагався з командою сильніших. Мені подобалось бороти себе і доводити, що людина, яка має характер здатна переносити надмірні труднощі. Мене багато хто поважав і боявся за впертість, але я звик завжди боротись до останнього подиху. В 9 класі в складі команди Рівненської області я брав участь у чемпіонаті Української РСР по велокросу серед юнаків. Недалеко від Кременчука в кар’єрі якогось із сіл більше 130 спортсменів вийшли на старт. Траса була дуже складною і до фінішу доїхали тільки 30. На останньому з 9 кругів у мене вимкнулась свідомість і до фінішу я дійшов лише завдяки силі волі. Після фінішу я наскільки був знесилений, що іти вже не міг. Я прийшов до свідомості через кілька годин в автобусі і перше, що врізалось у вуха – це була пісня групи Status Quo ‎– In The Army Now, яка лунала з динаміків. Ця пісня на все життя стала «якорем», який допомагав проходити складні ситуації.
Заняття спортом додало в характер сили і здатності не здаватись. В студентські роки мені подобалось організовувати різноманітні заходи від студентських вечорів до фестивалів і страйків. Порівняно з масштабами того, що організовувалось організувати власне весілля на 200 чоловік було дитячою забавкою. Тоді я отримав досвід роботи на сцені і досвід відстоювання справедливості через страйки. В той же період були карпатські гори і падіння з перешийка між горами Ігровець та Сивуля. Я зірвався в прірву на покритому кригою схилі і полетів вниз. Тоді мене врятувала тільки божа воля, бо пояснити чимось іншим свій порятунок було неможливим. Від розмазування по камінню мене відділяла 1 секунда. Проживши цей випадок я зрозумів, що в багатьох ситуаціях ми не владні управляти собою та простором.
Останньою значимою подією була трирічна робота в Комітеті виборців України. Ми робили багато правозахисних проектів, я побував у США, Білорусі, Великобританії, але роль борця за справедливість мене дратувала. Було розуміння, що це вічна і безперспективна боротьба, яка мені зовсім не по душі. Тобто, на момент приходу ідеї в людині з ім’ям Валерій Гусак сформувались всі чинники для того, щоб забутих Богом майстрів вивести в люди і зробити значимими в суспільстві”.
ЩИРО ВІТАЄМО ДОМОВУ СЛУЖБУ ЗІ СВЯТОМ! БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ ТА ТІЛЬКИ ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ! ВДЯЧНИХ КЛІЄНТІВ ТА ЗЛАГОДЖЕНОЇ РОБОТИ КОЛЕКТИВУ!
, , , , переглядів: 547
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *