Візьми і зроби – рівняни самі взялися “латати” ями на дорогах

квиток на автобус
Щасливе
04.10.2017  15:00

Рівняни втомилися від обіцянок ШЕУ про те, що вони “залатають” ту чи іншу яму і вирішили взяти ініціативу у свої руки. Таку ідею реалізували працівники компанії  SoftServe, офіс якої знаходиться на вулиці Словацького.

Дивіться, що з цього вийшло?!

Опубліковано Lesia Bendiuk 3 жовтня 2017 р.

Історія про те, як люди самі можуть покращувати собі життя 🙂 У нас біля офісу SoftServe на Словацького при в”їзді на парковку є декільки глибоких ям в асфальті. ШЕУ стабільно обіцяло “полагодити дорогу впродовж місяця”, оскільки це територія міста, а не офісного центру. Знаючи, як оперативно у нас лагодять дороги, мої колеги вирішили не чекати з моря погоди і взятись за ремонт самостійно 🙂. Закупили матеріали, скооперувались, виділили час в суботу і поремонтували! Тепер на дві ямки менше 🙂 Це приклад того, що, якщо тобі щось не подобається, можна “взяти і зробити”, а далі заїжджати на роботу по нормальній дорозі. В планах – наступні дві ямки)).
P.S А давайте флеш-моб, кожен так біля себе зробить, як думаєте, на скільки покращимо стан доріг в місті?), – розповіла на своїй сторінці у фейсбук працівник компанії Леся Бендюк.

Опубліковано Lesia Bendiuk 3 жовтня 2017 р.

, , , , переглядів: 1 804


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *