Влада і громадськість Рівного об’єднуються задля ефективного розвитку міста

25.05.2018

Влада і громадськість Рівного об’єднуються задля ефективного розвитку міста

25 травня 2018 року, у Рівному відбувся форум «Ефективний розвиток міста».

За ініціативи місцевої влади, Міжнародного Республіканського Інституту (IRI) www.iri.org.ua за підтримки Агентства Сполучених Штатів з Міжнародного Розвитку (USAID) відбувся форум в форматі відкритого простору «Ефективний розвиток міста» #влада #політичні партії #депутати#громадськість у місті Рівному.

  • Мета заходу, який відбувся сьогодні, – Презентація та всебічний аналіз муніципального опитування мешканців міста Рівного проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту (IRI), 20 січня – 10 лютого, 2018 року, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. –  А також налагодження повноцінного двостороннього діалогу між владою і громадськістю з метою залучення громадськості до процесу прийняття рішень задля ефективного розвитку міста.

Результати муніципального опитування мешканців міста Рівного проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту (IRI) вже згодом можна буде побачити на нашому сайті. Слідкуйте за оновленнями новин.

 

, , , переглядів: 516


Загрузка...

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

На Щасливому