“Ворог користується ротаціями бригад”, – рівненський військовий-депутат

Щасливе
09.06.2024  14:00

Рівненський депутат, який пройшов АТО, а зараз знову боронить країну від ворога, поділився своїми думками про роботу ТЦК та його відношення до влади на сучасному етапі. Він впевнений в тому, що якщо зупиниться мобілізація, то вже за півроку Україна стане придатком рашиської імперії.

Пряма мова Тараса Обоїсти – далі…

Мене не вистачає на людей, мене не вистачає на соцмережі.
Причина – банально втомився, пояснювати та розжовувати “прописні істини” та свою точку зору.
В Країні йде війна, яку принесли Нам kаsаnи. Це аксіома.
Кожен громадянин України важливий незалежно від того де Він чи Вона, в Україні, на окупованих територіях чи за кордоном.
Це тебе не потребує доведення.

Військовослужбовці ТЦК – це Військовослужбовці, які виконують свій обов’язок. І якщо Вони перестануть нести службу, то за півроку громадяни України поїдуть в товарних вагонах відновлювати економічний потенціал північного сусіда.

Влада на всіх рівнях на даний момент є яка є, вона може погана, непрофесійна і Вам особисто не подобатись. Але від її роботи зараз залежить як втримається фронт.

Чи хотів би, щоб вона була кращою? Так.

Чи хотів би, щоб її зараз змінили? Ні.

Ворог успішно користується ротаціями наших бригад, щоб захопити нові позиції, уявіть, що може відбутись в масштабі країни?

І насамкінець просто задовбали люди, що з розумним виглядом обговорюють проблеми військових, без військових. І люди які забувають, що в основній масі військові це вчорашні цивільні. Бо кадрова армія має здатність закінчуватись, або підгнивати при довгому стоянні на місці.

П.С. Все вище написане, моя особиста точка зору, сформована на власному досвіді, знаннях та прочитаних мемуарах про війни за останні сто років.

Перемога буде коштувати нам дуже дорого, але Вона Буде.

Основні союзники України – це ЗСУ, Волонтери та міцний ТИЛ. 

, , переглядів: 45


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *