З початку року в Рівненській області 4108 пар взяли шлюб – це на 20% більше, ніж за аналогічний період торік.
А розлучень, навпаки, поменшало на 32%.
Про це повідомляє військова обласна адміністрація.
Сім’ї створюють молодята з різних областей. А кожен десятий шлюб – із військовими. На період воєнного стану їх можуть реєструвати командири військових частин без присутності нареченого чи нареченої, якщо він чи вона є військовослужбовцем, поліцейським, медиком тощо. При цьому використовуються доступні засоби відеозв’язку.
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/297659624_385248683746826_3559958441105373219_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=AYuLaGFN5GIAX9DCurP&tn=urUIlmlSbmWp1grx&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AT_xiJmdeiUOgEfd9sKL9acwQc3-XqMtTQxhJ4s2lQJWXw&oe=62F23EF4)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/297938113_385248720413489_3200178208179130060_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=XmMOovzdLrUAX8XhttC&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AT_XLBMzRZTetnwq5rfP9NRX5gcwsgPFcjOIiZysLnl3jA&oe=62F33273)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/297949832_385249057080122_3479387513136562702_n.jpg?stp=dst-jpg_p960x960&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=k40KjhwPdrsAX8VPky5&tn=urUIlmlSbmWp1grx&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AT-U8Px4WEwTFMgbXsTo5ydit4D1w4M0bwB8aiMCyjwEFw&oe=62F2AEC1)