Сьогодні, 18 травня, ми відзначаємо 80-ті роковини насильницької депортації кримськотатарського народу з Криму, здійсненої комуністичним режимом СРСР. Ця трагічна подія залишила глибокий слід в історії та пам’яті багатьох родин.
Насильницька депортація кримськотатарського народу була не евакуацією, а геноцидом. Людям давали лише 15 хвилин на збори. Вони ледве встигали вдягнути своїх переляканих дітей та взяти з собою хоч щось із нажитого. Розгублені та зневірені, вони були змушені залишити свої домівки, часто назавжди.
Сьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв цього страшного злочину. Ми пам’ятаємо тих, хто загинув, і тих, хто пережив ці жахливі події, але не зміг повернутися до рідного Криму. Ми підтримуємо тих, хто зараз потребує допомоги.
Прогноз погоди на Рівненщині на 18-20 травня
Нехай цей день буде сповнений скорботи за загиблими і надії на краще майбутнє, де такі трагедії більше не повторюватимуться.