Випускник Острозької академії започаткував стипендію для учасників АТО/ООС та їхніх дітей

Щасливе
30.12.2020  14:26

Випускник Острозької академії започаткував стипендію для учасників АТО/ООС та їхніх дітей

Власник ЖК “На Щасливому”, випускник НУ “Острозька академія” Роман Курис започаткував степендію для учасників АТО/ООС та їхніх дітей – студентів спеціальності 081 «Право» Національного університету «Острозька академія».

  • Час не стоїть на місці, кожен з військовослужбовців також повинен реалізувати себе, продовжувати важливу місію оборони не лише територіально але й науково. Дякую рідній Альма-матер, що підтримала мою ініціативу і дала можливість не на словах, а на ділі вкотре підтвердити моє життєве кредо: «Щоб здивуватися потрібна мить, а щоб зробити дивовижну річ, потрібні роки терпіння і наполеглива праця». Давайте напередодні новорічно-різдвяних свят робити людей щасливішими разом — зазначає ініціатор та засновник програми, випускник спеціальності «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти Національного університету «Острозька академія» Роман Курис.

Стипендію на здобуття вищої освіти у розмірі 20 100 грн. отримали студенти 3 курсу денної форми навчання:

Бонковський Сергій Євгенійович – учасник бойових дій.

Невзоров Євгеній Сергійович – дитина учасника бойових дій.

  • Це хороша ініціатива, яка вкотре демонструє високий рівень соціальної свідомості випускників Національного університету «Острозька академія». Дякую, пану Роману, за підтримку студентів. Упевнений, що в Острозькій академії потужний зв’язок поколінь, адже випускники університету, досягнувши бажаних кар’єрних висот, радо допомагають студентам і мотивують їх власним прикладом. – коментує ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник.

 

 

, , , , переглядів: 221

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *