Вивіскам бути, – підприємець програв суд рівненському міськвиконкому

Щасливе
14.11.2019  21:28

13 листопада минулого року нові правила розміщення вивісок у Рівному затвердив міськвиконком. Маркетологи, юристи та архітектори, які працювали над розробкою порядку розміщення вивісок впевнені, що положення є надзвичайно лояльним.

Водночас в місті і досі є підприємці, які не готові до прогресивних змін та благоустрою міста. Так, за рік після прийняття рішення «Про затвердження «Правил розміщення вивісок у м. Рівному», у Восьмому апеляційному адміністративному суді у м. Львові розглядали апеляційну скаргу одного з рівненських підприємців щодо скасування вищезгаданих Правил.

  • За наслідками 2-годинного засідання, колегія суддів прийняла рішення про відмову у задоволенні апеляційної скарги підприємця, залишення в силі рішення першої інстанції, чим підтримала наші намагання до збереження автентичності історичного середовища та архітектурної привабливості м. Рівного, – говорить заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Вірю, що ми рухаємося в правильному напрямку, щоб змінити обличчя Рівного. Крок за кроком будуємо безпечне, сучасне європейське сервісне місто орієнтоване на потреби громадян! Рідне місто починається з тебе!

 

 

, , , переглядів: 477
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *