Я буду позиватися до суду, – екс-мер Острога про рішення депутатів

Щасливе

Сьогодні, 31 січня, відбулося засідання сесії Острозької міської ради. Під час засідання депутати припинили повноваження очільника громади Юрія Ягодки та обрали нового секретаря.

Водночас сам Юрій Ягодка з таким рішенням не погоджується. Він каже, що таке рішення депутатів ж незаконним і планує звертатися до суду.

– Я вважаю, що депутати порушили закон. Тому готую звернення до суду. Вірю, що я повернутися на посаду. Водночас вважаю, що Костянтин Кирилюк впорається з виконанням обов’язків міського голови. В нього є досвід і тому для нього це не буде чимось невідомим.

 

, , Переглядів: 238

Головні новини


Реклама


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *