Як «айфон» планує рятувати людей від захитування?

Щасливе
21.05.2024  16:00

Apple продовжує радувати своїх користувачів інноваціями, спрямованими на поліпшення їхнього досвіду використання продукції компанії. Нещодавно була представлена нова функція, яка допоможе зменшити негативний вплив захитування під час користування iPhone та iPad.

Захитування, або моторна нестійкість, є поширеною проблемою серед користувачів сучасних електронних пристроїв. Воно зазвичай виникає через сенсорний конфлікт між тим, що бачить людина на екрані, і тим, що відчуває її внутрішнє вухо та інші чуття руху. Цей конфлікт може призвести до нудоти, втоми та навіть до розладів шлунково-кишкового тракту.

Відтак, відповідна функція розроблена для того, щоб допомогти зменшити цей сенсорний конфлікт. Вона використовує анімовані точки, які з’являються по краях екрану при користуванні транспортним засобом, що рухається. Ці точки відображають зміни в русі транспортного засобу, що допомагає мозку краще розпізнати ситуацію і зменшує сенсорний конфлікт.

Рівнянам знову покажуть “Різдвяну історію”

Ця функція використовує вбудовані датчики iPhone та iPad для визначення руху користувача. Коли вони виявляють, що користувач перебуває в транспортному засобі, що рухається, функція  автоматично активується, допомагаючи забезпечити більш комфортний досвід використання пристрою.

переглядів: 85


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *