Як карантин вплинув на життя рівнян різних професій (ОПИТУВАННЯ)

квиток на автобус
Щасливе
07.05.2020  15:39

З 17 березня в Україні діє карантин. Зараз карантинні обмеження продовжено до 22 травня. В той час коли один бізнес набрав обертів, інші на межі виживання. А як змінилося життя в період карантину у пересічних рівнян, які працюють у різних сферах – дізнавалася наша кореспондентка Аліна ДУНАЙЧИК:
Марія Ясинчук (Журналістка, Засновниця благодійної організації «Дарунок»)


– На карантині я навчилась цінувати власне звичне життя. Мова не про те, що Великдень святкувала без батьків чи про те, як звикала працювати з дому.
У нашій благодійній організації “Дарунок” почав діяти напрям допомоги малозабезпеченим сім’ям. Здебільшого складні часи цих родин спричинені звільненнями чи відпустками з робіт. Тому, карантин допоміг мені зрозуміти, що звичне життя чудове. Звісно, без читання книжок, вдосконалення кулінарних здібностей чи онлайн-шкіл не обійшлося.
Ціную життя та дотримуюсь правил карантину, щоб повернутись до звичного ритму швидше. Бажаю всім міцного здоров’я!

Даніїл Веретін (волонтер)


– Під час карантину гостро відчув дефіцит спілкування із колегами та друзями. На щастя, рятує кохана людина поруч. Це чудова можливість провести багато часу разом. Тим не менш, ритм життя змінився, часом здається, що роботи стало навіть більше, аніж було. Звісно, хотілося б якомога швидше повернутись до звичного життя, але і в режимі самоізоляції є свої переваги.

Катерина Соколова (візажист)
–  Зміни за карантині? Вони є,  перше я усвідомила, що карантин даний для того, щоб полюбити тих, кого не дуже виходило любити, приділяти їм час та свою турботу, зрозуміла, що насправді деякі справи були відкладені, не через зайнятість, а через справжнє небажання! Зрозуміла, що гроші це не основне, що насправді цінне відношення , душевність, щирість та простота!
Любов, це не дарувати подарунки, а дарувати свій час!

Христина Коваль (школярка)
– Все перевернулось з ніг на голову. Друзі розбіглися, втратила спілкування з важливими людьми, залишився тільки вірний собака, який нікуди не піде. На карантині все дуже скучно, наразі тільки навчання. Але в тому є свої плюси, карантин дав можливість більше часу проводити зі своїми близькими, так як раніше того часу було не достатньо, тому зараз я ціную такі моменти.


Вадим Мацюк (спортсмен)
– Я зрозумів за час карантину, що поки всі ниють, що ой як скучно і все в цьому плані, що нема що робити. Займись собою, встань і подивись в дзеркало і скажи собі: – це та людина,  якою я себе хочу бачити  в майбутньому? Не думаю.Запитай себе, що ти робиш сьогодні таке, щоб хоч якось наблизитися до  своєї цілі чи мрії, хоч на декілька  сантиметрів блище. Я особисто почав більше читати  книг, дивитись мотивуючі відео, почав частіше тренуватись пробувати щось нове для себе. Адже, коли  як не в теперішній час, коли тебе нічого не відполікає,  займатись тим, на що в тебе не вистачало  раніше часу. Бажаю усім сили волі, та досягати поставлених цілей.


Ірина Гуц (економіст)
– Стала більше готувати вкусняшок, радіти походам в магазин, проводити багато часу з коханим та цінувати кожен момент життя.
Дуже хочу, якомога швидше повернутися до звичного режиму життя з друзями, походами в салон краси та прогулянками в парку.

 

А ЯК ЗМІНИЛОСЯ ВАШЕ ЖИТТЯ ПІСЛЯ КАРАНТИНУ – ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ!

, , , , , переглядів: 1 603


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *